Як організувати опалення в будинку.

9-28-2018

Як організувати опалення в будинку.

Політику щодо обробки і захисту персональних даних Будь-який сучасний будинок стає складною конструкцією з декількох пересічних систем з різними вимогами. Зараз в одному будинку є водопровід з гарячою водою, і опалення, і підігрів повітря припливної вентиляції, і теплі підлоги. Багато хто вважає підлоги з підігрівом надмірністю і чимось новим, але у такої системи опалення більш древня історія, ніж у будь-якого радіатора. А ось перші теплі підлоги згідно археологічним дослідженням були ще у Древньому Римі, причому не тільки в будинках багатіїв, але і в громадських установах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі радиаторы биметаллические.
Правда, ця технологія з падінням Римської імперії виявилася втрачена, але от на Сході, в Кореї, теплі підлоги вперше з’явилися ще в I столітті до н. , така система називалася ондоль і збереглася досі, будучи рисою будь-якого традиційного корейського будинку. Саме тому зараз Корея є одним з головних виробників та експортерів нагрівальної плівки для теплих підлог. Втім, тенденція по установці систем підлог з підігрівом зараз чимось схожа з установкою пластикових вікон.
Ще недавно вони здавалися якоюсь надмірністю, а зараз їм вже практично не бачать альтернативи. Якщо ж зазирнути в майбутнє і подивитися на потенційні тренди в облаштуванні будинків років через десять, або навіть тридцять, то там системи водопостачання та опалення будуть ще різноманітніше, і цілі у них будуть досить незвичайні. Зрозуміло, це цілком природне рішення проблеми очищення, але температурний режим і полив рослин ніхто не відміняв, а значить, для них знадобиться окремий контур подачі води.