Як орендувати автомобіль.

10-4-2018

Як орендувати автомобіль.

Орендувати автомобіль в Німеччині і промчати на захоплюючою дух швидкості з прославленим німецьких автобанів — це не мрія будь-якого водія. І зробити це не так вже й складно, для початку звернувшись в одну з компаній, що пропонують на території Німеччини авто напрокат. По – німецьки оренда авто буде autovermietung. Вибрати і замовити авто можна по інтернету в міжнародній компанії, звернувшись безпосередньо в приватне агентство після прибуття в країну або відразу по прильоту в аеропорту. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі прокат машин киев.
Часто за попередню оплату онлайн покладається знижка. Для оренди автомобіля в Німеччині крім національних прав вам знадобляться міжнародне водійське посвідчення і банківська карта з достатньою для застави сумою на рахунку. Розраховувати на повернення застави можна протягом 2 – 4 тижнів після повернення авто, у разі, якщо не виявиться прихованих пошкоджень, що виникли з вашої вини, чи в компанію не прийдуть штрафи за порушення ПДР.
У вартість прокату автомобіля в Німеччині зазвичай включені: пробіг без обмежень по кілометражу, страхування від угону і пошкоджень (із застосуванням франшизи), ПДВ. Додатково можна придбати страховку зі зменшеною сумою франшизи, страховку для другого водія, оплатити оренду навігатора, дитячого сидіння. У багатьох агентствах може виявитися обов’язковою придбати додаткову страховку у випадку, якщо водій молодше 25 років. У Німеччині можна заправлятися неетилованим бензином або дизельним паливом.