Як оновити android (андроїд)

16

Як правило, оновлення для планшетів і смартфонів на android приходять “по повітрю”. При їх отриманні пристрій повідомляє власника і пропонує йому запустити процес оновлення. Однак якщо при автоматичному надходженні оновлень стався будь-якої збій, все можна зробити вручну, змусивши андроїд оновитися примусово.

Покрокова інструкція по оновленню андроїда

Далі наводяться скріншоти з планшета, але для смартфонів принцип абсолютно той же. Єдине, в різних версіях прошивки назви пунктів меню і їх розташування можуть незначно відрізнятися, але головна суть залишається тією ж.

Для запуску процесу оновлення потрібно зайти в розділ налаштувань і відкрити там пункт «про телефон», або ж «про планшет» для власників планшетних комп’ютерів.

При наявності оновлень система повідомить про це. Від власника буде потрібно лише натиснути кнопку запуску і почекати, поки процес завершиться. При відсутності помилок всі призначені для користувача дані зберігаються.

Інструкція з примусового оновлення для власників nexus

Як відомо, першими оновлення отримують саме пристрої nexus. Зазвичай ніяких проблем з цим не виникає. Якщо ж довгоочікуване оновлення не прийшло, скористайтеся наступною інструкцією. Наведені скріншоти зняті з андроїда п’ятої версії, але головної суті це не змінює, тому що меню має практично такий же зміст.

Відкрийте налаштування пристрою і знайдіть пункт «програми».

Кілька разів прокрутіть екран вліво, щоб відкрити список встановлених додатків. Знайдіть програму google services framework. Запустіть програму і натисніть на “стерти дані”.

Виконайте перезавантаження пристрою і повторно перевірте наявність оновлень так, як сказано в першій частині даного керівництва.

Іноді оновлення надходять через кілька хвилин. У деяких ситуаціях описані вище дії доводиться виконувати кілька разів. Спосіб підходить і для інших пристроїв, які повинні отримати оновлення в першій хвилі. Перед тим як робити будь-які дії, рекомендується уточнити, чи оголошений офіційний вихід оновлень конкретно для вашого планшета або смартфона.