Xiaomi Mi MIX 2 Full Ceramic – повністю керамічний?

44

У лінійці флагманських смартфонів китайської компанії Сяо Мі довгоочікуване поповнення. У продаж надійшов смартфон з керамічним корпусом – Xiaomi Mi MIX 2 Full Ceramic, про який говорили і писали багато, і були різні чутки. Тепер таємне стає явним!

Дана модель ставитися до спеціальної серії SE і випущена обмеженою партією. Придбати новинку можна за 700 доларів, що не так вже й дешево. Але якщо подивитися на характеристики «начинки», то така висока ціна здасться більш-менш виправданою.

Під керамічною кришкою (яка виглядає просто чудово) розташовано 8 Gb пам’яті ОЗУ і 128 Gb внутрішнього сховища. За обробку процесів відповідає Snapdragon 835, а управляє пристроєм операційна система Android 7.1 (є можливість оновлення до версії One).

Варто відзначити, що обідок основної камери і датчика відбитків пальців виготовлений із золота (18 карат). Теж непогана надбавка до ціни. І на відміну від вийшла раніше моделі Mi MIX 2, Full Ceramic не тільки задня кришка керамічна, але і передня частина корпусу. І це не просто кераміка, а виготовлена за особливою технологією – 7 днів матеріал проходив термічну обробку (t = 1400 градусів Цельсія), потім його стискали пресом (вага – понад 240 тонн). Розробники запевняють, що подібні процеси дозволили створити матеріал підвищеної міцності.