Витік: студія bluepoint працює і над сиквелом, і над ремастером bloodborne

15

Минулого тижня стало відомо про те, що ігровий підрозділ sony прийняв до своїх лав колектив bluepoint games, з яким компанія співпрацювала протягом багатьох років, довіряючи йому багато ремейки і перевидання playstation-ігор. Тепер же змі поділилися додатковими цікавими подробицями розширеної співпраці sony і bluepoint.

Як повідомляє екс-редактор видання ign колін моріарті з посиланням на свої джерела, sony доручила bluepoint виробництво продовження bloodborne, а також ремастера оригіналу. Чи бере участь в настільки амбітному виробництві студія fromsoftware, не уточнюється. Втім, враховуючи той факт, що робота над elden ring знаходиться на фінальних стадіях, швидше за все, майстри souls-ігор будуть так чи інакше залучені у виробництво сиквела bloodborne.

Варто відзначити, що при всій “фантастичності” вищевикладеної інформації у моріарті є якийсь, але все ж кредит довіри. Так, наприклад, саме він одним з перших розповів про існування анонсованої минулого місяця гри про росомаху, а також заздалегідь «передбачив» анонс ремейка demon’s souls.

Чутки про сиквел і ремастер bloodborne з’являються вже не перший рік. Можливо, в осяжній перспективі відповідні анонси дійсно відбудуться. Поки що найбільш правильним рішенням буде дочекатися наступного випуску sony state of play.