Виконавець ролі кратоса в god of war: ragnarok хотів звільнитися через зміну режисера

18

Вчора ввечері в серії твітів актор god of war: ragnarok крістофер джадж розповів, що затримка god of war: ragnarok сталася з його вини: восени 2019 року йому знадобилося кілька операцій. Однак джадж також повідомив, що він мало не відмовився від проекту з зовсім іншої причини.

Наприкінці своєї серії твітів джадж повідомив ,що”режисер god of war корі барлог сказав мені на кінофестивалі в трайбеке, що він не буде режисером сиквела”. На початку цього року стало відомо, що барлог отримав нову посаду в компанії-розробнику sony santa monica і повернеться в “рагнарок” в якості продюсера, а не режисера. Його замінив ветеран god of war ерік вільямс, але джадж спочатку був незадоволений зміною керівника.

Актор стверджує, що він майже пішов з проекту, але барлог переконав його передумати, сказавши: “ти мені довіряєш? ерік-звір”. Тоді джадж “звернувся в нову віру”, закінчивши свій твіт словами: “ерік вільямс-мати його, звір!!!”.

Важко уявити, що могло б бути, якби джадж дійсно покинув проект, але sony santa monica підтвердила, що він точно залишиться. Після останнього state of play компанія представила набір нових і повернулися персонажів god of war і їх акторів, включаючи дуже “м’язистого” тора.