Види бонусів в букмекерських конторах

7-16-2021

 

Как делать ставки на спорт в букмекерских конторах?
 

В даний час багато букмекери пропонують своїм існуючим і новим клієнтам всілякі бонуси. Також хочемо вам порекомендувати виды бонусов в букмекерских конторах на платформі TOP21 Україна.

 

За допомогою таких заохочень букмекерські контори намагаються утримати існуючих і заманити нових гравців, зважаючи на величезну конкуренцію на ринку азартних ігор. У даній статті ми хочемо розповісти вам про те, що ж собою являють бонуси букмекерських контор і чи складно їх отримати.

Загальна інформація

Незважаючи на всю різноманітність свою різноманітність, бонуси букмекерських контор, по суті, діляться на три види: безкоштовна ставка (free bet), відсоток від депозиту (cash bonus) і повернення ставки (money back).

Ясна річ, що у кожного з цих бонусів є свої умови відіграшу, тому що жодна букмекерська контора не буде віддавати їх просто так. Тут все залежить від конкретно взятого букмекера: деякі контори можуть встановлювати не такі вже складні правила, а ось відіграти бонус у інших БК буде не так вже й просто.

У будь-якому випадку, у кожного з вищезазначених видів бонусних пропозицій є свої унікальні особливості, про які ми б і хотіли розповісти вам більш детально:

Безкоштовна ставка (free bet)

Суть бонусу free bet полягає в тому, що букмекер надає вам можливість зробити безкоштовну ставку на певну заздалегідь суму, але для цього вам потрібно виконати умови по відіграшу бонусу.

Як ми вже згадували вище, БК з фрібетом і іншими бонусами можуть встановлювати дуже різні умови, які залежать від конкретно взятої контори. Найчастіше вам потрібно буде проставити суму безкоштовної ставки кілька разів (2-5), причому за подіями, з коефіцієнтами не нижче заздалегідь визначених букмекером. Лише в цьому випадку ви зможете отримати право на безкоштовну ставку.

Сам же фрібет в бк буде діяти наступним чином: ви робите безкоштовну ставку на той чи інший результат і чекаєте закінчення події. Якщо ваша ставка програла – ви абсолютно нічого не втрачаєте. Якщо ж вона зіграла – ви отримуєте на свій рахунок суму чистого виграшу від ставки, але без урахування розміру самого фрібета.

Простіше кажучи, якщо ви поставите 20$ на результат з коефіцієнтів 2.0, то при виграші на вашому акаунті виявиться не 40$ (як у випадку зі звичайною ставкою), а 20.

Відсоток від депозиту (cash bonus)

Якщо говорити про бонус “відсоток від депозиту”, то БК пропонує вам отримати заохочення у вигляді певного відсотка від першого поповнення рахунку: це може бути 50%, але не більше 40 доларів, або навіть 100% до 300$ (тут все залежить від букмекерської контори).

Як ви розумієте, для виведення такого бонусу гравцеві теж доведеться неабияк “попітніти”, тобто виконати ряд умов. Однією з таких умов теж зазвичай є проставлення суми бонусу n-ве кількість разів, причому найчастіше за подіями, з коефіцієнтом не нижче 2.0.

Варто відзначити, що букмекерські контори з кожним роком ускладнюють умови отримання подібних бонусів, і нерідко можна зустріти вимоги проставити суму бонусу 10, а то і 20 разів. Як ви розумієте, при таких розкладах сама задача отримання бонусу стає важким.

Крім кеш бонусу, є ще так званий reload bonus, який аналогічний вищезгаданому бонусної пропозиції, але його букмекери дають вже за повторне поповнення ігрового рахунку.

Повернення ставки (money back)

Ще один популярний серед букмекерів бонус-повернення ставки або ж ставка без ризику. Суть цієї бонусної пропозиції полягає в тому, що ви можете зробити ставку на певну суму (не більше зазначеного букмекером значення) і якщо вона програє — бк поверне вам ці гроші.

У випадку з цим бонусом від гравця вже не потрібно виконувати умови по його відіграшу, проте тут є трохи інший нюанс:

Так, деякі букмекерські контори повертають кошти за безпрограшною ставкою фрібетом, який матиме відповідні умови. Тобто, в разі перемоги такої ставки ви отримаєте лише чистий виграш. На превеликий жаль, до подібної практики з поверненням фрібетами зараз вдається все більше і більше букмекерських контор.

Інші бонуси

Крім вищезазначених категорій бонусів, зустрічаються на сайтах букмекерів і спеціальні акції, які зазвичай приурочені до якоїсь події, що стартує великому турніру і т. Д.

В рамках таких акцій букмекерські контори нерідко проводять всілякі конкурси (на кращий прогноз, на найвищий коефіцієнт експреса і т.д.).

Також у деяких букмекерів існують так звані бонусні очки, які нараховуються гравцям за зроблені ставки, і їх потім можна обміняти на цінні призи або на гроші.