Всередині цієї неймовірної діорами геймерського лігва захований ігровий пк

15

Коли справа доходить до ігрових пк, нестачі в винахідливості і творчості немає, але ця збірка сильно виділяється серед інших. Це ігровий пк, що маскується під кімнату мрії комп’ютерного геймера з приголомшливим рівнем деталізації.

Практично скрізь, куди б ви не подивилися, в цій збірці є щось особливе. Ігровий стіл-це відеокарта, акваріум-це резервуар, а через стіну проходить материнська плата mini-itx з жорстким контуром охолодження.

Ах так, ці крихітні ігрові монітори? вони дійсно працюють.

Він розроблений suchao modding&design, яким керує сухао проупхонг з таїланду, і був розроблений у партнерстві з intel для заходу gamer days 2021.

Ви можете перевірити досить великий журнал збірки на facebook, але схоже, що він був надрукований на 3d-принтері і здебільшого ретельно розфарбований. Дрібні деталі, такі як екрани, встановлені на стіні і аркадний шафа, теж, мабуть, зажадали багато часу, щоб підключитися і почати працювати.

Так, і що стосується технічних характеристик, цей комп’ютер не сутулиться. Він працює від intel core i7 11700k, підключеного до ігрового wi-fi asus strix b560-i. Все це охолоджується охолоджуючим контуром, зробленим з пристроїв thermaltake, corsair і pacific. Що стосується графічного процесора, то це rog strix rtx 3060 ti, майстерно замаскований під стіл. Там навіть є intel nuc.