Вивчити англійську

1-23-2021
Вивчити англійську

Якщо ви вирішили вивчити англійську вдома самостійно, перед вами відразу з’являється низка питань. Що робити? Як швидко вивчити англійську мову з нуля? З чого треба починати вчити англійську? Рекомендую вчити англійську на сайті https://eduzorro.com/, це самий легкий варіант.

Головне – не панікувати, а розкласти всю інформацію по поличках, і для цього – наша стаття.

Зараз знання мови стане в нагоді і в роботі, і в навчанні, і улюблені серіали подивитися. Причини і цілі можуть бути різні, а значить, питання про підходящої методикою освоєння актуальний як ніколи. Дорогі курси підходять не всім – але чи варто обмежувати себе? Зовсім ні: є й інші способи навчання. Наприклад, зараз багатьох приваблює можливість вивчити англійську на дому з нуля.

Починати одному іноді страшно. На початковому етапі перед тими, хто вирішив вчити англійську самостійно з нуля, можуть з’являтися різні труднощі. Потрібно знати як їх подолати і бути готовим, тоді вони виявляться несуттєвими. Якщо ви вирішили: хочу знати англійську мову – тримайте кілька корисних порад про те, як полегшити вивчення англійської з нуля, зробити процес максимально ефективним, і як не розчаруватися.

Простіше, ніж здається

Перше, з чим стикається бажаючий вивчити англійську мову самостійно з нуля – це упередження, що освоїти мову можуть не всі, потрібна схильність і якась особлива здатність. На жаль, цей поширений міф зупиняє багатьох. Якщо починали вчити мову, але не змогли освоїти – подумайте, які були справжні причини. Справа не в здатності: вивчити англійську мову під силу кожному. Швидше за все, у вас була недостатня мотивація або ви неправильно вибрали методики і організували свого часу.

Відкиньте сумніви: вони тільки заважають. Звичайно, хтось просувається швидше, комусь потрібно більше часу, але не більше того. Вивчити англійську в домашніх умовах – реальна мета, а не мрія. Тут головне – прагнення до навчання і регулярність занять. При такому підході виявляється нескладно підкорити англійський, і результати не змусять себе чекати.

Англійському кожен вік підвладний

Ще один міф, який постає перед тими, хто захотів вивчити англійську мову з нуля: це можливо тільки в дитинстві. Дійсно, в дитинстві мозок набагато восприимчивее до нової інформації і вивчити англійську мову з нуля, починаючи ще в початковій школі, буде простіше. Чи означає це, що самостійне вивчення англійської мови з нуля стає недоступно дорослим – звичайно, немає. Часто трапляється, що уроки в школі здавалися нудними і не викликали ніякого інтересу, знання шкільних часів давно забулися, і в дорослому житті встає питання: з чого почати вчити англійську. Не важливо, скільки вам років і вчили ви мови в школі – почати навчання ніколи не пізно. Міф про вік – лише психологічний бар’єр на шляху до мети.

Головний помічник – мотивація

Без мотивації нікуди, це один з головних компонентів успіху в будь-якому починанні. Це і причина і енергія навчання. Бажають вчити англійську мову з нуля, повинні чітко розуміти, навіщо їм це потрібно і які цілі вони переслідують. Сформулюйте завдання відповідно до бажань, побудуйте план навчання, і вивчення англійської самостійно з нуля стане набагато ефективніше.
Дізнатися більше

Чим ясніше ви уявляєте собі за мету, тим краще:

 • робота і просування по кар’єрних сходах: стану ідеальним кандидатом на посаду керівника відділу;
 • навчання: здам мовний іспит і вступлю до іноземного університету;
 • інформація і новини: розширю своє коло джерел інформації іноземними виданнями;
 • хобі: буду вчити англійську з нуля, щоб прочитати улюблену книгу в оригіналі;
 • нові знайомства: в подорож познайомлюсь з місцевими жителями і дізнаюся найпотаємніші місця міста.

Мотивація важлива не тільки для конкретизації мети. Вчити англійську мову самостійно для початківців може в якийсь момент стати виснажливим і втратити чарівність. Навіть найцікавіший матеріал може стати повсякденним. Продовжити шлях без яскравої мотивації буде складно. Думайте про те, які переваги вас чекають і з якою метою ви хочете досягти – це головне джерело сил і натхнення.

Хочу вчити англійську мову: які варіанти?

Коли міфи відкинуті, мета поставлена ​​- пора братися за справу.

Перший крок – вибрати способи навчання англійської. Уроки з викладачем або вивчення англійської з нуля онлайн безкоштовно?

Деякі вважають за краще займатися з викладачем на курсах або за індивідуальною програмою. Плюси – можливість отримати зворотній зв’язок від педагога, до того ж, так простіше дисциплінувати себе, щоб забезпечити регулярність занять. Мінуси – висока вартість навчання і жорстка прихильність до встановленим розкладом. Заняття з викладачем – перевірена методика, але не єдина. Можна англійську мову вчити самостійно онлайн з нуля. Сучасні можливості обміну інформацією дозволяють ефективно розвиватися і освоювати нове без наставника.

Як почати вивчати англійську з нуля, не вдаючись до послуг репетиторів? Звідки черпати інформацію? Вибирайте будь-які джерела:

 • Знайдіть граматичний довідник, в якому інформація викладена доступно і цікаво для вас.
 • Слухайте іноземну мову: наприклад, дивіться фільми з субтитрами Але не обмежуйтеся кіно: мова акторів у фільмах може бути важким для розуміння на початковому етапі, занадто швидкої або мати діалектні риси. Почніть з коротких відеороликів, присвячених конкретній темі.
 • Допоможе вивчити англійську мову з нуля онлайн навчання. На спеціалізованих сайтах ви знайдете матеріал по конкретним темам, відеоролики з аналізами, тести.
 • Щоб розвивати навички читання, почніть з адаптованої літератури, дитячих творів або нескладної преси. Практикуйте розмову при першій-ліпшій можливості.
 • Навіть якщо ви займаєтеся з викладачем, самостійної роботи не уникнути: знання закріплюються тільки при безпосередньому використанні. Тому англійська в домашніх умовах залишається актуальним для всіх. Повторюйте граматичні правила, опрацьовуйте лексику, завжди допоможе освоїти англійську мову з нуля самовчитель. Щоб розвиватися максимально швидко, використовуйте всі методи, чергуйте різні джерела інформації, адже навіть однакову тему можна висвітлити з різних сторін.

6 принципів успіху

Отже, ви готові йти в бій. Але як вибудувати навчання, зробити його легким і цікавим? Як вдома вивчити англійську? Розберемо декілька корисних порад, які приведуть вас до успіху і допоможуть вивчити англійську мову з нуля самостійно.

 1. Мовне занурення. Під мовним зануренням часто розуміється перебування в країні мови, що вивчається. Звичайно, виїхати за кордон – метод дієвий, але досить радикальний і підходить не всім. Більш того, абсолютно не обов’язковий: англійську мову самостійно з нуля доступний і в домашніх умовах. Щоб зануритися в світ іноземної мови, важливо створити розташовує до навчання атмосферу. Наприклад, наклейте на предмети в кімнаті їх назви англійською. Так ви без праці запам’ятайте відповідну лексику. Інша можливість мовного занурення – не проводьте ні дня без занять. Чим частіше ви звертаєтеся до матеріалу, тим швидше ви освоїте мову. досить 15 хвилин в день. Ідеальний помічник – самовчитель англійської мови з нуля онлайн. Уроки, присвячені певній темі, не займають багато часу, але регулярність занять послужить велику службу.
 2. Складіть план. Дисципліна і організованість важливі в будь-якій справі, і вивчення іноземної мови – не виняток. Плануючи, з чого почати вчити англійську мову, рухайтеся від простого до складного. Маленькі кроки дозволять вам наблизитися до великої мети. Будьте розумні: в гонитві за тим, як швидко вивчити англійську мову з нуля, ви можете переоцінити свої сили. Підходьте до планування з холодною головою. Подумайте, яких результатів за який період ви хочете досягти, щоб самостійно вивчити англійську мову з нуля, але не ставте нездійсненних завдань. Інакше це призведе до тільки розчарування.
 3. Ставте конкретні цілі. Визначте область граматики, яку ви плануєте освоїти за місяць, за півроку, за рік. Що ви хочете прочитати. Скільки відеороликів розібрати. Чим більше відчутними будуть ваші кроки, тим легше вивчити англійську самостійно з нуля.
 4. Дисципліна не означає нудьга. Вибираючи, з чого почати навчання англійській мові, візьміть за основу те, що вам приємно робити. Це можуть бути систематизовані тести або відеоролики улюбленого блогера.
 5. Не бійтеся помилятися! Помилки – це не щось небажане, це єдиний шлях, щоб вивчити англійську мову з самого початку. Чи не здійснюючи помилок, ви не отримаєте досвід, а значить, не просунетеся вперед. Не бійтеся вжити неправильну форму або недоречне слово. Без помилок неможливий розвиток.
 6. Практика, практика, практика. Спілкування – одна з найважливіших складових процесу навчання. Практика лежить в основі запам’ятовування будь-якої нової інформації, а особливо оволодіння мовою. Без активного використання ваше знання буде неповним. Знайдіть серед друзів тих, хто теж шукає можливість, як почати вивчати англійську самостійно. Завести партнера, щоб вивчати англійську мову з нуля самостійно, можна в соціальних мережах. Інші варіанти – розмовні клуби або заняття по скайпу. Навіть якщо у вашому оточенні немає однодумців – не турбуйтеся! Ви можете вивчати англійську вдома і вести щоденник на іноземній мові. Просто візьміть в звичку описувати свої події за день – це відмінна практика. Або почніть вести соціальні мережі.

У цих радах немає складнощів: вони доступні в будь-яких ситуаціях. Як немає складного і в тому, щоб вивчити англійську самостійно з нуля будинку безкоштовно: це завдання кожному по плечу. Пам’ятайте про наших рекомендаціях, як в домашніх умовах вивчити англійську мову, ставте перед собою мети – і вперед, до нових вершин!