Відеокарти rx 6600 були розкуплені в магазинах рф за хвилини, а перекупники вже продають їх на авито

12

вчора компанія amd офіційно представила відеокарту rx 6600, яка на сьогодні є найбільш “бюджетною” в лінійці rx 6000 series. Рекомендована ціна новинки була визначена в 329 доларів. Але як ми розуміємо, це ціна для сша, без податків. Крім того, референсних моделей rx 6600 компанія amd випускати не має наміру, а значить зазначена вартість не більше, ніж формальність. Що стосується продуктивності новинки в іграх, то ознайомиться з нею можна в даному матеріалі.

До старту продажів багато російські геймери висловлювали думку, що купувати rx 6600 дорожче 35 тисяч рублів немає ніякого сенсу і вони точно її не куплять, якщо цінник буде хоч на рубль більше. На їхню думку, новинка виступає на рівні вже застарілої geforce gtx 1080, а значить не варто їх уваги. Що ж, давайте подивимося чим же завершився початок продажів rx 6600 в росії.

Radeon rx 6600 з’явилися в російських магазинах за ціною від 46000 до 58000 рублів. Не встигнувши початися, продажі тут же закінчилися, оскільки абсолютно непотрібні геймерам rx 6600 були миттєво розкуплені. Відтепер, я пропоную називати старти продажів ігрових відеокарт-спалахами продажів.

Природно, викупили всі відеокарти не тільки геймери, оскільки така подія не пропустить жоден поважаючий себе перекупник з оборотними коштами на руках. Само собою, безліч rx 6600 тут же разом спливли на авито, як глушена риба в річці.

Наші заповзятливі співвітчизники встановили свій ціновий діапазон: від 50000 до 61000 рублів. У деяких, як бачите, цілі міні-склади не розпакованих rx 6600. Що ж, хороший спосіб заробити собі на безбідну старість.

У підсумку amd radeon rx 6600 спіткала долю всіх ігрових відеокарт в цьому році: ціни неадекватно завищені і не мають нічого спільного з рекомендованими, а самих карт немає в наявності в перший же день продажів.