Відео: жорстока бойова система в дебютному трейлері рольового екшену project m

27

Південнокорейська студія hound 13 (hundred soul: the last savior) в рамках конференції unreal summit online 2021 представила трейлер прототипу свого похмурого фентезійного рольового екшену під кодовою назвою project m.

Джерело зображення: hound 13

Оприлюднене відео триває трохи більше півтора хвилин і демонструє підконтрольного гравцеві персонажа (відомо, що це жінка), шматуючого наліво і направо рядових ворогів і, схоже, боса.

Судячи з ролика, в project m фігурує система розчленування супротивників на частини: базові вороги розрубуються навпіл і бій продовжувати вже не можуть, а ось бос не відступає навіть після втрати ноги.

На даний момент про project m відомо вкрай мало: проект створюється для пк і неназваних консолей на движку unreal engine 4 паралельно з кроссплатформенной ммо-грою project d (pc і мобільні пристрої).

Hound 13 була заснована в 2014 році і поки відзначилася лише одним релізом — мобільної hundred soul: the last savior в 2017-му. У липні 2021-го студія залучила понад 20 млрд вон інвестицій від компанії garena (free fire).