Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона

304

Доброго дня. Дана публікація буде корисною для геймерів. Розповім про Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона, чи варто її використовувати і як правильно видалити при необхідності. Крім текстових інструкцій зможете подивитися відео огляди можливостей і тонкощів установки софта.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що за Раптр?
 • Vampirefreaks.com Desktop App що це?
 • Особливості інтерфейсу
 • Як видалити Vampirefreaks.com?
 • Потрібен Раптр?

Що за Раптр?

Сучасна ігрова індустрія з кожним роком все більше набирає обертів, об’єднуючи мільйони гравців по всьому світу в єдине співтовариство. Вже пройшли ті часи, коли ми забивалися в кімнатки на багато годин з метою пройти цікаву гру. Тепер популярнішим онлайн програми, де можна протистояти реальним суперникам. У зв’язку з цим з’явилася необхідність ділитися своїми успіхами, викладаючи відео запису процесу в соціальних мережах і спеціалізованих геймерських ресурсах.

Подібні можливості забезпечує програма Vampirefreaks.com, а у зв’язці з бібліотеками Vulkan RT Ви отримаєте ще більш круту графіку. Раптр – це не просто утиліта для оптимізації ігор, що дозволяє записувати відео і робити скріншоти, а ціле співтовариство однодумців. Приєднавшись до даної мережі, Ви навіть зможете отримувати нові ігри допомогою офіційного клієнта.

Ми маємо справу з унікальною соціальною мережею, яку заснував Денніс Фонг кілька років тому. За короткий проміжок часу до неї приєдналося більше 20 мільйонів користувачів з усього світу. Ви теж можете наслідувати їхній приклад і завантажити скачати Vampirefreaks.com AMD – ось офіційний сайт.

Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона

Зверніть увагу на два посилання під кнопкою скачування. Існує версія софта для процесорів Intel (інтегрована графіка) та окремо під відеокарти AMD. Вибирайте потрібний варіант, в залежності від Вашого «заліза».

Vampirefreaks.com Desktop App що це?

Як тільки виконайте інсталяцію, на робочому столі з’явитися ярлик ігрового клієнта – Раптр Десктоп. Після запуску програма почне сканувати Ваш ПК на наявність актуальних версій драйверів, будуть знайдені всі ігри (тільки офіційні – Origin, Steam, Wargaming). Якщо система виявить, що якогось важливого компонента не вистачає для оптимальної роботи, Вам запропонують додатково завантажити і встановити його.

Щоб почати користуватися Раптором, необхідно спочатку зареєструватися в соцмережі, клацнувши по напису «Sign Up». Процедура стандартна і забере у Вас не більше 5 хвилин.

Цікавий момент: кожен день за вхід в ігровий клієнт Ви будете отримувати певну кількість очок. Накопичивши їх, зможете обмінювати на різні набори зброї, купувати життя, енергію.

Ось деякі ключові особливості Vampirefreaks.com:

 • Створення облікового запису дозволить стати учасником мережі, де можна спілкуватися з іншими членами, додавати їх в друзі, об’єднаються в групи;
 • Система збирає статистику про найбільш улюблених іграх, витрачений час, успіхах і поразках. Це все можна подивитися і проаналізувати при бажанні;
 • Доступна можливість імпорту даних з інших клієнтів і мереж, таких як PlayStation Network, Xbox, Steam;
 • Ви можете підключити один або декілька облікових записів популярних соцмереж і месенджерів, щоб прямо з програми Раптр ділитися своїми результатами і відправляти повідомлення;
 • Є доступ до десятків безкоштовних ігор, серед яких WoT, The Elder Scrolls і т. д.

Vampirefreaks.com що це за програма, принцип роботи та інші нюанси детально описані в наступному відео ролику:

Особливості інтерфейсу

Всі елементи управління розподілені між наступними вкладками:

 • Home – тут відображається інформація про версії драйверів відеокарти, показано список всіх ігор, знайдених клієнтів на ПК. Тут же можна оптимізувати софт для запуску з найкращими налаштуваннями графіки у відповідності з Вашим «залізом». Крім цього, в розділі Home розташована кнопка для початку стріму в Twitch, є перелік раніше записаних кліпів з функціями редагування;
 • Library – бібліотека ігрового софту, який вже інстальований на ноутбуці, а також – рекомендовані пропозиції, які відповідають Вашим інтересам;
 • Free to Play – доступні для скачування ігри;
 • Rewards – тут реально подивитися всі зароблені бонуси (очки) і обміняти їх на певні речі;
 • Community – спільнота геймерів, форум для обговорення різних тем;
 • Replay Videos – сюди можна додати записані ролики, зробивши їх загальнодоступними. Так само, переглядайте записи інших користувачів.

Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона

Як видалити Vampirefreaks.com?

Відгуки вказують на величезну популярність, але не всім воно приходиться до смаку. Тому, часто виникає питання – чи можна видалити Раптр? Не постраждають при цьому налаштування, збереження і інші важливі дані?

Ви можете сміливо деінсталювати непотрібний софт стандартним способом:

 • У Windows 10 це робиться через розділ параметрів «Програми і можливості, потрапити в який найпростіше через головне контекстне меню натискаємо Win + X :

Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона

 • Для Віндовс 7 алгоритм трохи відрізняється – йдемо в «Панель управління», переходимо до «Програм та компонентів»:

Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона

 • А далі справа техніки: просто знаходите в переліку утиліту для видалення, виділяєте її курсором мишки і натисніть кнопку відповідної дії (ось приклад для іншої програми, але суть та ж):

Vampirefreaks.com що це за програма і чи потрібна вона

Зазначу, що подібні маніпуляції варто проводити і в тому випадку, коли присутня помилка «не вдалося підключитися до Vampirefreaks.com», але з інтернет-підключенням проблем немає. Рекомендується повністю перевстановити клієнт.

Потрібен Раптр?

Як я вже сказав вище, не всі геймери в захваті від проекту. Але таких одиниці. Якщо Ви любите не тільки грати, то й спілкуватися з іншими, ділитися своїми досягненнями, то цей софт виразно Вам сподобається. Особливо прикольна річ – щоденні бонуси, які реально змінити на потрібні штуки.

Розробники запевняють, що з кожним черговим оновленням функціонал ПО удосконалюватиметься і доповнюватися. Таким чином хочуть перевести PC геймінг на один рівень з консолями (або навіть перевершити його).

Vampirefreaks.com що це за програма розібралися, а потрібна вона – вирішувати Вам. Особисто я не завзятий ігроман, тому не бачу сенсу в установці. Та й ресурсів утиліта «їсть» не мало, необхідно продуктивне обладнання. Хотілося б почути Вашу думку про програму – милості прошу в коментарі.

З повагою, Віктор!