Unity Web Player що це за програма, для чого потрібна?

356

Доброго дня. Я не є шанувальником ігор в соцмережах, але нерідко до мене звертаються знайомі з питанням – Unity Web Player що це за програма, чому вона потрібна для запуску ігор в «Однокласниках» чи «Вконтакті»? Зараз розповім детально про додатку, його призначення і установці.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Навіщо потрібен «Юніті Веб Плеєр»?
 • Процедура установки і активації
 • Як видалити Unity Web Player з комп’ютера

Навіщо потрібен «Юніті Веб Плеєр»?

Упевнений, Ви неодноразово бачили вікно з пропозицією встановити утиліту, натиснувши на кнопку:

Багато користувачів так і роблять, але в результаті намагаються знайти встановлений софт в меню «Пуск» або ж ярлик на робочому столі. Але нічого такого не знаходять. Перше, що приходить в голову в таких ситуаціях – підхопили вірус. Насправді, не варто панікувати!

Для чого потрібна програма Unity Web Player? Щоб краще зрозуміти принцип її дії, розберемо назву на складові частини:

 • Unity – є потужним геймерським движком, який використовується бльшиинством сучасних розробників у процесі створення ігор;
 • Web Player – унікальна технологія, суть якої полягає в можливості запуску «іграшок» прямо у вікні браузера, без необхідності завантаження на ПК.

Тобто, достатньо встановити плеєр один раз і можна буде запускати в інтернет браузері будь-які ігри, створені із застосуванням технології «Юніті».

Ми маємо справу з певним аналогом відомого популярного Flash Player від Adobe. Ось тільки розглянуте у статті додаток здатне обробляти не тільки 2D, але і тривимірну графіку.

Процедура установки і активації

 • Якщо Ви намагаєтеся запустити гру, але на екрані з’явиться повідомлення, що потрібний модуль не включений, то просто клікніть по посиланню для включення. Або натисніть на кнопку скачування, яка часто присутня в таких випадках.
 • А можна завантажити програму Unity Web Player з офіційного сайту, перейшовши за посиланням:

Unity Web Player що це за програма, для чого потрібна?

Зверніть увагу: не всі браузери підтримують цю технологію, а деякі відмовляються від її використання. Це пов’язано з тим, що плагіни і надбудови можуть містити «дірки» в безпеці, що дозволить зловмисникам вносити власні зміни в код браузера. А це загрожує крадіжкою даних, стеженням за користувачами, показом настирливої реклами.

 • System Volume Information: що за папка, як видалити і чи потрібно?
 • Norton Online Backup: що це за програма і чи потрібна вона
 • Perfmon.exe — що це за процес вантажить диск і ЦПУ
 • Гіроскоп в телефоні — що це за датчик?

Як видалити Unity Web Player з комп’ютера

Особисто я не помічав ніяких негативних наслідків роботи плеєра, так і знайомі не скаржилися. Ресурси системи він не споживає, працює собі тихенько «у фоні». Так навіщо ж тоді виконувати його видалення? Справа в тому, що можуть виникати незначні збої, які можуть викликати необхідність переінсталяції програвача Юніті. Ось тоді і знадобиться деінсталяція.

Щоб виконати такі маніпуляції досить увійти в список «Програми та компоненти» (відкривається через «Панель управління»), відшукати непотрібний об’єкт і усунути його:

Unity Web Player що це за програма, для чого потрібна?

Unity Web Player що це за програма, для чого потрібна?

Для Windows 10 останньої версії стоїть відкрити в параметрах розділ «Програми та можливості» (доступ через головне контекстне меню натискаємо Win + X ) і виконати видалення звідти:

Unity Web Player що це за програма, для чого потрібна?

Unity Web Player що це за програма, для чого потрібна?

Хотілося б вірити, що моя інструкція допомогла Вам дізнатися, Unity Web Player що це за програма, варто її інсталювати і як правильно виконувати деінсталяцію. Будуть питання – пишіть, немає питань – все одно пишіть, мені приємно поспілкуватися з хорошими людьми.

З повагою, Віктор!