“убити білла 3” може стати 10 і останнім фільмом квентіна тарантіно

28

Квентін тарантіно, як відомо, заявив, що закінчить знімати після десятого фільму, і фанати з нетерпінням чекають будь-яких новин про фінальну роботу режисера для великого екрану.

Постановник нещодавно побував на римському кінофестивалі, де отримав нагороду за досягнення від даріо ардженто. Він поговорив з ведучим ток-шоу фабіо фаціо про свій наступний проект, яким цілком може бути “вбити білла 3” .

Квентін тарантіно сказав фаціо, що “не має уявлення», яким буде його наступний проект, але коли його запитали, чи може це бути «вбити білла 3″ , режисер відповів: “чому б і ні?”тарантіно багато років говорив про створення триквела, а нещодавно заявив, що дочка уми турман, майя хоук, повинна зіграти дочку нареченої.

Хто знає, чи станеться це насправді, але у режисера в роботі безліч інших проектів, в тому числі комедія з елементами спагетті-вестерну.

Але спочатку я хочу зняти комедію. Це не схоже на мій наступний фільм. Я думаю про щось інше, і я не збираюся описувати, що це таке. Але частково це має бути спагетті-вестерном. Я з нетерпінням чекаю зняти подібне, тому що це буде дійсно весело. Я хочу зняти фільм у стилі спагетті-вестерну, в якому всі говорять різними мовами.

Мексиканський бандито-італієць; герой-американець; поганий шериф – німець; мексиканська дівчина з салуна – ізраїльтянка. І всі говорять на різних мовах. І [актори] просто знають: добре, коли він закінчить говорити, я можу говорити.