У росії почалися продажі airpods 3. Чи варто їх купувати

18

Сьогодні, 26 жовтня, в росії стартували офіційні продажі airpods 3. Новинку вже можна придбати на сайті apple і у її партнерів. Але, якщо ви твердо вирішили обзавестися навушниками нового покоління, краще не затягувати. Судячи з усього, запаси airpods 3 — принаймні, для росії-вкрай мізерні. Тому що в багатьох магазинах ” вух ” вже немає в наявності. Терміни поставки навушників можуть варіюватися від 1 до 2 тижнів, а в окремих випадках на сторінці товару просто висить банер з написом «розпродано».

Airpods 3 вже вийшли в росії, але купувати їх не варто

Офіційна ціна airpods 3 в росії — 16 490 рублів. Незважаючи на те що в сша за навушники просять майже на третину менше — 179 доларів, — американці не закладають в ціну податок з продажів, який у нас становить 20% від вартості товару. Тому нашу ціну доречніше порівнювати з європейською, де airpods 3 коштує приблизно тих же грошей.

Apple по-тихому випустила оновлені airpods pro і знизила ціну airpods 2

Якщо орієнтуватися строго на офіційну ціну, то airpods 3 дуже добре вписалися в модельний ряд apple, акуратно вставши між airpods 2 і airpods pro . Друге покоління tws-навушників компанія сьогодні продає за 12,5 тисяч рублів, а за «прошки» просить майже 25, так що airpods 3 на їх тлі виглядають цілком собі гідно. Тим більше з точки зору функціональності.

Чим airpods 2 відрізняються від airpods 3

Airpods 3 доставлять за 1-2 тижні, якщо замовляти у apple

Якщо оцінювати функціональні можливості навушників, то стане ясно, що airpods 3 виглядають більш привабливо, ніж airpods 2 . Ось ключові переваги новинки над старою моделлю:

  • пошук через “локатор”
  • адаптивний еквалайзер
  • захист від води і поту
  • просторове аудіо
  • зарядка через magsafe
  • швидка зарядка

Нічого з цього у airpods 2 немає. Це досить дивно, оскільки вони мають той же процесор, що airpods 3 і airpods pro — h1. Але, мабуть, в купертіно вирішили злити стару модель, давши зрозуміти, що купувати потрібно або «троячку», або «прошку». Однак, на мій погляд, сьогодні в асортименті apple є тільки одні навушники, гідні покупки.

Це airpods pro. Я не буду говорити зупинятися на активному шумозаглушення і режимі “прозорість”, які підтримує pro-модель. Тим більше що в звичайному житті, як показує практика, це не дуже потрібні функції. Інша справа, що коштує «прошка» сьогодні рівно стільки ж, скільки і airpods 3. У всякому разі, якщо купувати її не у apple.

найнижча ціна на airpods pro на яндекс.маркеті становить в районі 16-16, 5 тисяч рублів. Однак періодично трапляються і більш вигідні пропозиції. Наприклад, на tmall і ощадмегамаркеті періодично прослизають варіанти за 15-15, 5 тисяч, що ще більш вигідно.

Що краще: airpods pro або airpods 3

Кращі airpods-це airpods pro. Їх і беріть

Так, комусь airpods pro можуть здатися незручними через форм-фактора затичок. Ці навушники вставляються прямо в вушний канал. Але саме завдяки цьому якість звучання буде на не в приклад більш високому рівні. Зрештою, силіконові амбушюри не тільки відсікають зовнішні шуми, але і створюють додатковий обсяг.

Як наслідок, airpods pro і звучати будуть соковитіше і об’ємніше, і зовнішнім шумів будуть протидіяти краще будь-якого шумодава, не кажучи вже про всі інші фішках, властивих цій моделі. А, якщо силіконові амбушюри не влаштовують вас, можете придбати ось такі насадки зі спіненого матеріалу з ефектом пам’яті. Всі, хто їх купували, залишилися дико задоволені.

Якщо ви твердо вирішили купувати airpods 3 , і ви не боїтеся, що на якийсь час навушники виявляться в дефіциті, то краще все-таки трохи почекати. Хоча б місяць. Незважаючи на те що це буде передноворічний період, очевидно, що до того часу ринок наповнять пропозиції від сірковозів, які будуть пропонувати навушники на 15-20% дешевше .

Це пов’язано з тим, що в європі діють особливі умови оподаткування. Якщо ви не є резидентом європейського союзу, але купуєте там електронні товари, то при виїзді можете повернути пдв, розмір якого становить до 20%. Так що в більш низьких цінах у серовозів немає нічого незвичайного – просто бізнес і ніякого демпінгу.