У продаж надійшла gamedec-рольова гра в жанрі кіберпанк від польських розробників

18

Відбувся реліз gamedec — ізометричної рольової гри в жанрі кіберпанк від, уявіть собі, польських розробників. Проект прямо зараз можна прикупити в steam, epic games store і gog зі знижкою в розмірі 10%, релізний трейлер доступний для вивчення.

Ключова особливість gamedec-відсутність бойової системи як такої. Вам потрібно буде стати ігровим детективом, що розслідує злочини у віртуальних світах. Для цього доведеться збирати інформацію у свідків і підозрюваних, щоб «перехитрити лиходіїв і розкрити їх задуми».

Місце дії gamedec-варшава xxii століття. Технології розвинені настільки, що термін «реальне» став відносним, а у слів «життя» і «смерть» є безліч смислів. Віртуальні світи породжують реальні проблеми: хіть, лінь, заздрість і гординю. Жителям віртуальних ігрових світів потрібні особливі фахівці-приватні детективи (як головний герой), чий досвід дозволяє знаходити таємниці ігрових світів і вивчати їх приховані механіки за гонорар від клієнтів.

Розробники стверджують, що гра буде постійно адаптуватися до рішень користувача, ніяк їх не засуджуючи. Gamedec копіює багато механіки настільних рольових ігор: тут теж робиться наголос на розвиток персонажа через прийняття рішень. Ми неодноразово писали про проект від anshar studios, а тепер про реальний стан речей будуть писати перші покупці. В steam у gamedec є тільки 73% рейтингу на підставі 19 рецензій, але висновки поки робити рано.