У demon slayer: kimetsu no yaiba — the hinokami chronicles після релізу додадуть шість нових бійців

18

Портал gematsu з посиланням на японський журнал weekly shonen jump повідомив про кількість персонажів, які поповнять список доступних в demon slayer: kimetsu no yaiba — the hinokami chronicles після релізу.

Джерело зображень: aniplex

Нагадаємо, в кінці серпня видавництво aniplex і студія-розробник cyberconnect2 підтвердили, що слідом за випуском в грі з’являться керовані демони для режиму versus з переймами у форматі «2 на 2».

Як стало відомо, нові бійці будуть прибувати в demon slayer:kimetsu no yaiba-the hinokami chronicles парами. Всього обіцяють три надходження, тобто шість героїв. Чи будуть вони всі демонами, незрозуміло.

Нагадаємо, demon slayer: kimetsu no yaiba — the hinokami chronicles грунтується на манзі «винищувач демонів», а сюжетний режим гри покриває події першого сезону аніме і фільму «винищувач демонів: поїзд “нескінченний”».

Demon slayer: kimetsu no yaiba — the hinokami chronicles надійде в продаж 15 жовтня для pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. До складу розширеного видання, крім іншого, входить доступ до проекту з 13 жовтня.