Тизер нового проекту про людей ікс від marvel studios

14

Шанувальники кінематографічного всесвіту marvel були в захваті, коли дізналися, що marvel studios поверне людей ікс після того, як disney придбали 21st century fox в 2019 році. За словами президента marvel studios кевіна файгі, герої будуть “зовсім іншими”.

Хоча по закінченні року ні слова про людей ікс не було сказано, файгі підтвердив в інтерв’ю, що франшиза «активно обговорюється». Незабаром після цієї цитати з’ясувалося, що проект під робочою назвою “мутанти” знаходиться в розробці в marvel studios.

З’явившись в подкасті change my mind, інсайдер kc walsh розповів про деталі проектів “громовержці» , «нова” і «фантастична четвірка ” . Також він розкрив ” ще одне, про що ще не говорилося».

Я знаю багато дат виробництва. “громовержці» – 2023, «нова» – 2023, «фантастична четвірка” – 2023, серіал «окойе» – 2023, і ще один проект, про який я ще не сказав, і я збираюся написати про це статтю. Але дам вам невеликий натяк.

Інсайдер назвав проект “біса божевільним«, а пізніше наспів культову музичну тему мультсеріалу » люди ікс” . Однак він не повністю впевнений в цьому слуху, так як буде «звертатися до більшої кількості людей», щоб отримати подальше підтвердження.

Уолш припустив, що це могло бути пов’язано з попередніми чутками про те, що «люди, пов’язані з цією певною музичною темою», «розмовляли» з marvel studios, і що він дійсно чув про «можливо, анімаційний проект, що готується до роботи» в 2023 році.

Є ймовірність, що це просто «переоснащенням» оригінального мультсеріалу «люди ікс» . Також не виключено, що нас чекає перезавантаження або продовження.