Творці серіалу “гра в кальмара” відредагують реально існуючий телефонний номер

15

Стриминговый відеосервіс netflix і виробнича компанія siren pictures заявили про намір змінити показаний в популярному корейському серіалі “гра в кальмара ” реально існуючий телефонний номер, оскільки його власник круглі добу отримує масу дзвінків і повідомлень від незнайомих людей.

“після того, як” гра в кальмара” вийшла в ефір, мені постійно, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, приходили дзвінки і текстові повідомлення – до такої міри, що мені було важко продовжувати повсякденне життя”, – сказав власник номера в одному з інтерв’ю. “це номер, яким я користуюся більше 10 років, тому я був ошелешений. Мені довелося видалити з телефону більше 4000 номерів, і це дійшло до того, що цікаві люди дзвонять мені вдень і вночі, повністю розряджаючи акумулятор”.

Однак власник серіального номера виявився не єдиним, кого турбують глядачі популярного шоу netflix, оскільки є людина зі схожим телефонним номером з різницею лише в одну цифру. В інтерв’ю виданню the korea times він поскаржився на стрес від постійних дзвінків.

Вийшов 17 вересня серіал “гра в кальмара” став справжньою сенсацією, зайнявши перше місце за переглядами на netflix у всіх країнах.