Цікаві місця в Тернополі.

8-30-2018

Цікаві місця в Тернополі.

Ця електронна адреса захищена від спам – ботів. Тернопіль – самобутній, неповторний і дуже красиве місто. Влітку потопає в квітах, але зимові вечори у Тернополі за своїм чарам не поступаються іншим порам року. Відпочинок в Тернополі взимку – це не тільки Новий рік і Різдво. Тернопіль прекрасний своєю сніжною зимою, містичний, завдяки затишно розташованим будиночків, які вечорами запалюються каскадами ліхтарів . І скрізь витає містом різдвяний настрій. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ternopil.eu.
Також багато цікавих з екскурсійної точки зору місць розташовані храми і унікальні музеї. Місця дуже красиві і мальовничі. Тернопільщина огортає вас своїм чари в будь-який час року. Гості зможуть побувати на Різдвяному ярмарку, покататися на ковзанці, а також взяти участь у параді вертепів. Галичина здавна славиться багатою і ситної кухнею. Ресторани Тернополя гідно перейняли цю традицію. Галицькі страви сприймаються як повсякденна їжа для більшості з нас.
Ви з легкістю можете дістатися до будь-якого закладу і спробувати традиційні галицькі страви, вишукані англійські або «фаст – фуди» американські, познайомитися з японською кухнею або з відомими на весь світ італійськими стравами. Приїжджаючи в будь-яке місто або на екскурсію, або на ділову зустріч, перше, про що турбуються туристи, – це вибір місця проживання. У місті Тернопіль можна знайти і вишукані тризіркові готелі і апартаменти середнього класу, і економні хостели.