Телефони з великими кнопками (бабушкофони)

12

Якими ми звикли бачити телефони? легкими, плоскими, з величезними сенсорними екранами і безліччю функцій! однак літнім людям і користувачам з обмеженими можливостями (наприклад, проблемами із зором) працювати з такими девайсами складно і незручно. Спеціально для них на ринку представлені мобільники з великими клавішами. Ознайомтеся з трійкою найцікавіших і актуальних на 2015 рік моделей даної категорії. Всі моделі представлені в даній статті знаходяться у продажу у всіх відомих магазинах країни.

Philips xenium e311: лупа? ліхтарик? телефон!

Відмінний представник свого класу. Серед характеристик нічого особливо видатного, так би мовити, необхідний мінімум. Девайс оснащений 2,4-дюймовим екраном, є слот для флешки, програвач музики і радіо-модуль. До речі, в телефоні є антена – радіо можна включати і без навушників, прямо як люблять це робити наші бабусі і дідусі.

Кнопки великі-промахнутися складно навіть спеціально. Серед додаткових функцій, які будуть корисні літнім користувачам і людям, які мають проблеми із зором, потрібно відзначити озвучування набраних номерів і «лупу» – натиснувши пару кнопок, можна наблизити інформацію, що відображається на екрані або транслюється через камеру.

Окремої уваги заслуговує функція ліхтарика-підсвічування можна включати навіть при вимкненому телефоні! клавіатура блокується механічно. Завдяки цьому можна не турбуватися, що телефон сам комусь подзвонить, перебуваючи в сумці або кишені.

Спеціально для екстрених випадків є “тривожна кнопка”. Її можна запрограмувати на швидкий набір трьох номерів. Якщо телефону не вдасться додзвонитися за заданими номерами, він розішле на них текстові повідомлення з попередньо запрограмованим текстом.

Ще однією перевагою моделі від philips є неймовірно тривала робота без підзарядки. Одного заряду вистачить більш ніж на добу безперервної розмови і на 2 місяці експлуатації в режимі очікування. Можна встановити 2 сімки. На ринок модель виходить у квітні 2015-го. За нинішніми мірками ціна більш ніж доступна – в середньому близько 4500 рублів.

Texet tm b112: гучний динамік, великі кнопки, ємна батарея – що ще потрібно?

Ще один відмінний апарат з величезними як для своїх габаритів кнопками. При цьому виробник приділив увагу не тільки кнопкам, але і призначеному для користувача інтерфейсу – він продуманий спеціально для користувачів з порушеннями зору і моторики. Символи легко читаються як на кнопках, так і в меню. Присутня кнопка для швидкого виклику – вона зручно розміщена на корпусі і легко знаходиться навіть на дотик. Також цю кнопку можна налаштувати на активацію гучного звукового сигналу-дозволить привернути увагу оточуючих, що дуже зручно.

Доступна функція голосового озвучення набраних цифр. Вібрація і звук дуже потужні – ваш дзвінок бабуся точно не пропустить. Для входу в довідник досить натиснути одну кнопку.

Функціонал телефону не обмежується одними лише дзвінками і смсками. Можна слухати музику, дивитися фотографії, вставляти флешки, слухати радіо, використовувати ліхтарик і т.д. У режимі очікування texet зможе пропрацювати до 2 тижнів. Говорити можна до 7 годин без перепочинку!

Виробник подбав про користувачів з порушеннями зору і розробив для свого телефону спеціальну зарядку у вигляді підставки – тепер не доведеться шукати гніздо для штекера. Та й здоровим користувачам заряджати телефон за допомогою підставки буде набагато зручніше. Достатньо лише встановити апарат на базу, і відразу почнеться зарядка. При цьому вартість моделі робить її доступною практично для всіх.

Хороший вибір для користувачів старшого покоління. Телефон зручний і простий у використанні.

Головні особливості апарату• * великі і дуже зручні кнопки• * чіткі контрастні шрифти;• потужна вібрація і звук;• функція озвучування набраних номерів; * наявність вбудованої кнопки sos для швидкого екстреного дзвінка або відправки повідомлень.

Ресурс акумулятора трохи більш скромний,ніж у попередніх моделей – до 5-6 годин безперервної розмови і до 1-1, 5 тижнів використання в режимі очікування. Присутня вбудована антена-радіо можна буде включати і без гарнітури. Виробник комплектує свій телефон безкоштовним шнурком для комфортного носіння мобільника на шиї.