Технологія видалення ремонту вм’ятин без фарбування

4-20-2021

PDR Технологія. Інструмент для ремонту вм’ятин без фарбування. Опис технології. Устаткування для ремонту вм’ятин без фарбування. Можливості технології. Історія. Спершу хочу порадити удаления вмятин без покраски за кращою ціною.

Технологія PDR (Paintless Dent Repair) або технологія DOL – це набір методів, який дозволяє видаляти вм’ятини на кузові автомобіля без фарбування. Дана технологія була розроблена фахівцями заводу Mercedes-Benz ще в 1952 році. Детальна інформація про навчання технології видалення вм’ятин без фарбування тут Вперше можливості технології DOL (видалення вм’ятин без фарбування) були продемонстровані на автомобільній виставці Genfer Autosalon в США директор заводу Mercedes-Benz Оскаром Флайгом. Виробництво іншої марок автомобілів, представлених на виставці, були здивовані, тим фактом, що вм’ятини, які з’явилися за попередній день виставки, зникли. Незабаром, цей спосіб ремонту освоїли і інші автовиробники.  

Технологія ремонту без фарбування зручна, перш за все, тим, що дозволяє власникам економити чималі кошти при відновленні автомобіля. Ефективність технологія заснована на грамотному навчанні фахівців і якісному інструменті. Особливість технології в тому, що майстер, який пройшов спеціальне навчання, за допомогою необхідного комплекту інструментів, може за короткий термін відновити поверхню кузова, не вдаючись до бляшаним і фарбувальних робіт. Принцип технології заснований на використанні спеціальних важелів різної конфігурації. У процесі ремонту за допомогою тиску на внутрішню поверхню металу, поверхня кузова повертається в первісний стан. При необхідності також можуть бути використані методи підтяжки металу і з зовнішнього боку кузова.

Технологія PDR повністю виключає необхідність використовувати абразивні матеріали і шпаклівку, або займатися виснажливим підбором фарб. В результаті вартість ремонту знижується в 2 рази (в порівнянні зі стандартним комплексом ремонтних робіт), а середній час ремонту скорочується до 30 хвилин. В даний час технологія DOL набирає обертів, з кількох причин. •  По-перше, дана технологія значно здешевлює роботу майстрів. •  По-друге, значно скорочується час ремонту, в порівнянні з аналогічними витратами на ремонт вм’ятин традиційними методами. •  По-третє, автомобіль після такого ремонту залишається з рідним, заводським лакофарбовим покриттям.Так при видаленні невеликої вм’ятини в доступному місці бажаний результат можна отримати вже через 15 хвилин. Швидкість роботи дозволяє звільнити власника авто від незручностей, пов’язаних з необхідністю на деякий час залишитися без особистого транспорту. 

На вартість беспокрасочного ремонту також впливає відсутність витрат на витратні матеріали. Підбір лакофарбового покриття та його нанесення з дотриманням всіх нюансів – досить дорога процедура. До того ж наявність перефарбованих деталей або порушення заводського лакофарбового покриття істотно позначиться на вартості автомобіля при його продажу. Це ще одна перевага, яке дає використання технології PDR.  При беспокрасочное ремонті дуже рідко застосовується демонтаж кузовних деталей. Фахівці вдаються до нього тільки в тих випадках, коли усунути пошкодження без демонтажу деталі, не представляється можливим. Тому ремонт вм’ятин по технології PDR дозволяє, в більшості випадків, зберегти цілісність заводської збірки автомобіля. 

Технологія PDR допомагає швидко і ефективно впоратися з ушкодженнями: від потрапляння дрібних предметів (наприклад, гілок дерев), граду, необережної парковки, роздавлений вм’ятин від рук і ніг або актів вандалізму. Дефекти подібного роду можна видалити цілком і повністю, повернувши корпус в початкове (заводське) стан, виключаючи необхідність фарбування. Технологія PDR в Росії – відносно нова, але вже встигла завоювати серця вітчизняних автомобілістів. Швидка робота майстра і мінімальні витрати на матеріали є головними перевагами, які має технологія PDR. Єдине обмеження на застосування цього способу ремонту полягає в тому, що його застосування можливе лише в тих випадках, коли немає безпосередніх ушкоджень лакофарбового покриття. Це єдина умова, якого вимагає беспокрасочное ремонт.

Купити інструмент для ремонту вм’ятин без фарбування, купити інструмент PDR ви завжди можете в нашому магазині.Детальна інформація про навчання технології видалення вм’ятин без фарбування тут