“тед лассо” виграв премію “еммі” за видатний комедійний серіал

22

1 сезон серіалу “тед лассо” отримав нагороду за видатний комедійний серіал, обійшовши інші тайтли, такі як “емілі в парижі”, “кобра кай” і “чорнуватий”. Визнаний критиками серіал отримав 20 премій «еммі«, в тому числі» кращий актор в комедійному серіалі ” для джейсона судейкіса. Не дивно, що судейкіс отримав цю нагороду, після того, як на початку цього року він виграв «золотий глобус». Його колеги ханна уоддінгем і бретт голдштейн також забрали нагороди.

Тренер збірної коледжу канзасу з американського футболу тед лассо-невиправний оптиміст, загальний улюбленець і зірка youtube. Нова власниця одного заштатного англійського футбольного клубу вирішує використовувати його в своїх хитрих планах і пропонує теду посаду головного тренера, розраховуючи, що той розвалить клуб. Нічого не сенсу в цьому виді спорту, тед приступає до своїх нових обов’язків з усім властивим йому ентузіазмом.

“тед лассо” грунтується на персонажі з таким же ім’ям, тренером з американського футболу (якого грає джейсон судейкіс), якого несподівано найняли тренером англійської футбольної команди, незважаючи на відсутність належного досвіду. На щастя, тед так чертовски милий, що перемагає своїх колег і підтримує свою команду невдах – навіть перед обличчям поразки. Прем’єра шоу на apple tv plus відбулася в жовтні 2020 року, а другий сезон – в липні 2021 року. У головних ролях також зіграли ханна уоддінгем, джеремі свіфт і філ данстер.