Стратегія ставок на хокей в parimatch

7-16-2020

Стратегії ставок на хокей і раніше користуються попитом у бетторів, хоча сам вид спорту за обсягами ставок ось-ось поступиться кіберспорту. Перевага хокейних стратегій – надійність, тому гравці досі довіряють їм. Спочатку хочу вам запропонувати скачать Париматч, так ви можете робити ставки эффективно та швидко, через мобільний додаток.


Хокей динамічніше футболу, тут частіше забивають голи і заробляють видалення, тому варіантів для аналізу навіть більше, ніж в багатьох футбольних розписах. Для успіху, як в будь-якому іншому виді спорту, необхідний грунтовний підхід з вивченням статистики, календаря, форми команд і лідерів, моніторингом новин та іншої букмекерської рутиною.Через велику кількість матчів в гладкому сезоні, важливість однієї перемоги в хокеї нижче, ніж у футболі, тому беттори часто вважають за краще основним наслідків ринки тоталов і фор. Команда з підвалу турнірної таблиці запросто може винести лідера сезону. Через виснажливого календаря топова команда може видати серію з 4-5 поразок.

Безпрограшна стратегія ставок на хокей

  1.  Тотал більше 1.5 в періоді.
  2.  Швидка шайба.
  3.  Гол у порожні ворота.
  4.  Перший гол.
  5.  Шайба в більшості.
  6.  Обидві заб’ють.

Звичайно, ризик присутній, але при системному підході вірна система принесе прибуток. Класичний тотал більше 1.5 в періоді пробивають в 8 з 10 матчів великих ліг: КХЛ, НХЛ, Екстраліга Чехії, Елітсеріен Швеції, Вищі ліги Фінляндії, Австрії та Німеччини. При правильному використанні стратегії «Наздоганяння» нарватися на серію низових матчів вкрай важко.

Кращою стратегією ставок в хокеї стане визначення команди, яка заб’є перший гол. Як правило, хокейний клуб, який пропускає менше опонента, забиває першим. Недисципліновані команди заробляють купу малих штрафів. Чому б не поставити на тотал голів в більшості? Матчі без голів в нерівних складах трапляються відносно рідко.

Коефіцієнти на ринок «Обидві заб’ють», як правило, непривабливі, але сформувати невеликий експрес з трьох подій – придатне справа.Доброю ставкою стане парі на гол в порожні ворота. У кінцівці, коли команда відстає від суперника на одну або дві шайби, тренер змушений знімати воротаря і випускати шостого польового гравця.

Як ставити на хокей за системою?

Емоційно-стійкі гравці заточують багаж знань під лайв сесії. По ходу гри букмекер відкриває додаткові ринки, ніж та привертає увагу бетторов. Для ставок прематч доведеться аналізувати склади команд, вивчати календар ігор, новини і ряд інших факторів, що впливають на результат матчу.Втома команд – ключовий показник при виборі стратегії ставок на хокей. Імовірність, що команда виграє два матчі поспіль з щільним графіком, прагне до нуля. Команда, якій належить грати на наступний день після буліттов або овертайму, як правило, програє.

Різновиди парі на матчі з хокею у букмекерських операторів

Для початку важливо знати, які різновиди парі існують в цьому виді спорту, перш ніж вибирати підходящий варіант. А також розібратися, які з них актуальні і ефективні з точки зору досвідчених бетторов.

Гроші на результат

Під цим мають на увазі перемогу одного з суперників (1 або 2), або нічийний результат (X). Оскільки на фаворитів незмінно пропонуються низькі коефіцієнти, краще поставити на аутсайдера або на нічию. Фаворит може втратити очки, якщо позбудеться одного або двох сильних гравців. Хокей вважається непередбачуваним видом спорту, тому тут часто проходять парі з високим коефіцієнтом.

Припустимо, якийсь гранд зі столиці, що займає лідируюче місце в турнірній таблиці, грає проти іншого клубу з цього ж міста. Таким чином, маємо справу з дербі. У такого роду поєдинках статус фаворита спрацьовує далеко не завжди. Очевидно, що більша частина бетторов виберуть перемогу фаворита, хоча кеф на такий результат буде невисоким. Але при виграші аутсайдера можна непогано піднятися.

Загальні гроші

Тотал – це число шайб, забитих за час зустрічі або за її відрізок.

Не складно здогадатися, результативність в хокейних поєдинках набагато перевищує футбол. Можна поставити в лайв-режимі на тотал хокейного поєдинку більше 6,5, якщо до середини 1-го періоду вже було забито мінімум 2 шайби. Виходить, суперникам на двох доведеться забити 7 шайб. Якщо тенденція збережеться, то пробити такий тотал вдасться досить легко, що принесе дохід.

Парі на фору

Фора являє собою парі з коригуванням на деякий результат. Наприклад, при форі -2,5 на фаворита поєдинку він повинен перемогти з різницею принаймні в три забитих шайби. І не важливо, якою буде підсумковий рахунок, головне – різниця.Припустимо, що поєдинок завершився з рахунком 5: 4. Ви ставите на поступилися команді з форою +1,5. За рахунку зустрічей 5: 5,5 ваше парі пройде, хоч насправді вона і програла.

Наведемо ще один приклад. У грі рахунок виявився 4: 3. Ви поставили на першого, який переміг суперника з форою -1. З форою зустріч завершиться внічию – 3: 3. Якщо з форою результат зустрічі виявиться нічийним, то вам належить повернення коштів.

На фору краще ставити в матчах фаворитів проти очевидних аутсайдерів першості, особливо якщо фаворит показує результативну гру в більшості матчів. У хокеї коефіцієнт на фору зростає разом з її цифровим значенням.

Поради

Скориставшись наведеними нижче рекомендаціями можна з високою часткою надійності давати прогнози на хокей і заробити на парі в БК.

  1. Перед матчем, проведіть аналіз психологічних і фізичних кондицій аутсайдера. Нерідко Андердог витягають матчі зусиллями пари виконавців, і, якщо в майбутній зустрічі вони не зможуть грати через дискваліфікацію або травми, то командні дії будуть порушені. Тому фаворит не зазнає ніяких проблем і заб’є максимальне число голів. Беттор в такому випадку може солідно заробити, поставивши на фору або тотал;
  2. Після того, як проаналізували аутсайдера, придивіться до лідера. Якщо ворота команди буде захищати резервний голкіпер або інші основні гравці не вийдуть на лід, а в попередніх матчах команда не вражала досягненнями, то ймовірно, що і в звітному поєдинку вони проваляться. Міцним Андердог така ситуація на руку, а беттор може непогано заробити;
  3. При укладанні парі враховуйте попередні матчі команди в турнірі. В НХЛ команди відрізняються високою результативністю, тоді як КХЛ і деякі інші чемпіонати в цьому відношенні поступаються. Звичайно важливо знати, який клуб «забивний», а який ні. Це також допоможе піднятися на форах або тотальний.
  4. Так, від гравців багато що залежить, однак тренер відповідає за злагоджені дії колективу. Якщо в тренерському складі відбулися зміни, то можливі зміни і в грі команди. Отже, з цього моменту її стиль гри може сильно змінитися. При грамотному підході з такої ситуації цілком можливо отримати вигоду.

Кращі методики в парі на хокей

Стратегія – це виявлення закономірностей, які повторюються з матчу в матч. Кожен аналітик підходить зі свого боку, тому в мережі чимало систем для парі. Щоб відрізняти корисні напрацювання від сирих методик, беттору потрібно володіти солідними знаннями. Без вмілого застосування це не принесе грошей в ставках.Сайт parimatch допоможе краще розібратися в спорті і знайти успішні стратегії ставок на улюблений вид спорту, які зможуть принести гарний прибуток