Стратегії перемоги в покер

10-12-2020

Стратегія без тактики – довгий шлях до перемоги, але тактика без стратегії – суєта перед поразкою. 90% гравців роблять помилку, коли намагаються виграти одну конкретну роздачу, замість того, щоб намагатися виграти турнір.  Хочемо порекомендувати пограти в покер на сайті https://pokerok.win/  , тут великі шанси на перемогу.

Що конкретно вам слід робити, щоб виграти турнір з покеру? Якщо знайти відповідь на це питання все ще важко, то спробуйте відповісти на наступний. Що буде, коли ви виграєте всі фішки в турнірі? Правильно, ви виграєте турнір.

Таким чином, ваша єдина мета в турнірі – виграти всі фішки. Знаючи про це, ви припините прагнути виграти кожну роздачу. Замість цього, вам слід намагатися вигравати фішок більше, ніж ви програєте. Все просто.

Як розуміння мети впливає на стратегію?

Як багато фішок ви можете виграти на початку турніру? Навіть, якщо ви виграєте всі фішки за столом на перших трьох рівнях блаінд, яку частину із загальної кількості фішок в турнірі ви виграєте?

Швидке подвоєння або потроєння стартового стека на початку турніру – приємний бонус, але згадайте, скільки разів це вас доходило? Скільки разів на голову закрадалася думка про перемогу, коли ви ставали чіплідером турніру, а в підсумку програвали?

Ваша перша задача під час гри – зберегти стек. Друге завдання – збільшити стек, якщо для цього є можливості. Немає сенсу розігрувати величезна кількість роздач, намагатися доводити свій клас і карати фішей. Просто збережіть стек.

Проблеми гри в ранній стадії:

  • Глибокі стеки. Важко поставити всі фішки в банк з хорошою рукою.
  • Мультипотам. Багато гравців хочуть подивитися на флоп.
  • Погано працюють контбети на постфлопі. Важко блефувати.

За великим рахунком, ваше завдання в ранній стадії турніру зводиться до того, щоб дочекатися гарної руки і подвоїти стек. Важко грати Мультипотам, тому що хтось із суперників обов’язково потрапить у флоп і є ризик втратити фішки.

У цій стадії гри велика частина слабких гравців вже покинули турнір. Середній стек близько 25 – 40 ББ. Мультипотам виникають рідко, можна забирати фішки контбетамі. Багато гравців намагаються просто досидіти до грошей.

Можливості середньої стадії:

  • Багато фішок приносить стіл блаінд.
  • Практично відсутні Мультипотам.
  • Легше грати з руками середньої сили.
  • Добре працюють ставки в блеф на постфлопі.
  • Суперники бояться вилетіти, тому можна використовувати блеф-трібети.

Саме в середній стадії турніру проявляється психологія покеру. Нагадаю, покер – це гра страхів. Сміливий виграє, а боягузливий втрачає стек і покидає турнір. Тим не менш, ви все ще не можете виграти всі фішки турніру.

Пізня стадія турніру. Фінальний стіл.

Фінальний стіл – це стіл, за яким зібрані всі фішки турніру. Страхи заважають оцінити ситуацію тверезо. Виникає бажання пересидіти коротші стеки. Саме зараз використовуйте кожну можливість заробити фішки.

Активно стільте блаінд, тисніть суперників трібетамі, сміливо грайте постфлопі. Дуже часто роздачі будуть закінчуватися контбетом на флопі. Небезпека гри в пізній стадії турніру в тому, що тут багато пуш-фолд ситуацій.

Сьогодні ви дізналися, що мета в турнірі – виграти всі фішки. Коли ви виграєте всі фішки в турнірі, ви виграєте турнір. Також ви дізналися, що слід грати акуратніше в ранній стадії турніру і збільшувати активність ближче до фінального столу.

Для вирішення цих завдань і досягнення мети вам слід вибудувати просту і зрозумілу систему гри в покер. Детальніше про систему ви дізнаєтеся в наступних статтях. Якщо ж ви хочете вивчити і освоїти готову систему, то почніть навчання до результату.