Ставки на КХЛ в БК Паріматч

4-24-2021
Акция от БК Париматч: Бонус за серию успешных хоккейных ставок

Ставки на хокей в Паріматч

 

Хокей є одним з найпопулярніших видів спорту, на який роблять ставки в букмекерських конторах.  Попит на поєдинки НХЛ, КХЛ, ВХЛ, світового чемпіонату та інших першостей обумовлений хорошою ліквідністю ігор. Високі коефіцієнти і широка лінія надають можливість укладати парі і вигравати реальні гроші, у надійного букмекера Паріматч. Привабливість ставок на хокей для бетторів полягає тому, що можна ловити високі коефіцієнти на переможців поєдинків без урахування овертайму. Дуже часто, парі на фаворита в основний час дають великий коф, тому є шанс пристойно заробити. Також хочемо вам порекомендувати сделать ставки на КХЛ в БК Паріматч.

Особливості та тонкощі ставок на хокей в БК Паріматч

Користувачі з грузії, які виграють на спортивних прогнозах, часто вибирають для ставок матчі з хокею. Наприклад, у букмекера Паріматч ви зможете укладати парі в лайві, складати цілі експреси з декількох подій і поставити на системи. У лінії часто пропонується великий вибір різноманітних турнірів. У вашому розпорядженні ексклюзивні види результатів, де можна вибрати не тільки переможця в основний час або з урахуванням від. Популярний букмекер регулярно додає матчі другорядних ліг, максимально розширюючи лінію.

На хокейні матчі даються дуже привабливі коефіцієнти, що дозволяє ефективно використовувати догін в лайві по ходу поєдинків. Ще одна важлива особливість тоталізатора на хокей-можливість ставити тотали і фори з азіатським гандикапом в кожному з трьох періодів. Правильно проаналізувавши статистику і зробивши основні висновки, можна запросто визначити вірний результат. Також слід знати про прогнози по таймінгу, маючи можливість вибирати певний період, коли буде забита наступна шайба. Враховуючи велику кількість забитих голів у хокейних матчах, на цьому можна істотно розігріти свій банк.

Види хокейних ставок в широкій лінії в parimatch

У лінії ставок на хокей представлений великий вибір позицій. Звичайний розпис включає наступні типи парі:

  • результат-визначає перемогу або нічию;
  • подвійний результат – тут вибирають два варіанти результату;
  • загальний та індивідуальний тотал закинутих шайб;
  • фори з азіатським гандикапом;
  • аутрайти на переможця та призерів окремих змагань!

Крім перерахованих варіантів парі, онлайн букмекери рівня бк паріматч пропонують широкий вибір спеціальних ставок на спорт. Клієнти контори можуть виграти гроші, визначивши тотал штрафних хвилин або кидків по воротах. Поставити можна на те, буде чи не буде серія булітів. Дуже часто проводять порівняння кращих форвардів, а також пропонують інші нестандартні види прогнозів.

Головні переваги ставок на хокей

Роблячи ставки на хокей, беттори мають цілий ряд незаперечних переваг. У цьому виді спорту доступний великий вибір унікальних позицій, що включає індивідуальні та загальні тотали. Також можна вибирати незвичайні подвійні результати, а саме, визначити переможця і тотал, що в підсумку надасть дуже великий коефіцієнти. Багато подій супроводжуються онлайн і відео трансляціями, тому є шанс моментально аналізувати розклади, вибираючи фаворитів на основі побаченого на екрані. Букмекер паріматч, зробив все для того, щоб ставки в інтернеті були максимально простими, зручними для всіх користувачів.

Ставки на хокей можуть приносити стабільний фінансовий дохід. Головне вибрати відповідну стратегію, граючи один на один. Не так вже складно визначити переможців кілька матчів, помноживши свій депозит в кілька разів. У букмекерській конторі parimatch, ви з користю проведете час, застосувавши свої знання в спорті.