Ставки на League of Legends

11-14-2019

League of Legends — це кіберспортивне змагання: 5 на 5 в жанрі MOBA, де персонажі гравців намагаються знищити головну будівлю опонентів. Розробники гри Riot Games створили близьку до ідеалу змагальну дисципліну і побудували процес на основі північноамериканських професійних спортивних асоціацій. Зробити ставки на гру Ліга Легенд ви можете на сайті https://lolbett.com, тут у вас є усі шанси на перемогу.

Світова еліта «Ліги Легенд» розділена на кілька дивізіонів, завдяки чому трансляції йдуть постійно, а змагатися можуть сотні команд зі всього світу. Подібна структура привернула букмекерів і допомогла швидко розвинути ставки на LoL. Кожен колектив — це ціла екосистема, де крім п’ятірки гравців є тренери, психологи, менеджери і навіть масажисти. “Ліга Легенд” працює за спортивними стандартами і відрізняється від інших комп’ютерних ігор високим рівнем професіоналізму.

Стріми головної події року League of Legends World Championship збирають мільйони глядачів, а його призовий фонд обчислюється мільйонами доларів. «Ліга легенд» особливо популярна на азіатському ринку, але поступово захоплює все більше європейських і американських любителів киберспорта. Призовий фонд LoL Worlds 2016 — $6 700 000, а пікове значення глядачів на офіційному стриме — 580 000 чоловік.

Один з привабливих моментів «Ліги Легенд» — відносна простота гри. Подивившись всього кілька матчів, можна вникнути в суть того, що відбувається. 5 кіберспортсменів вибирають по одному унікальному ігровому персонажу і потрапляють на віртуальну арену, де крім них присутні будівлі, які потрібно обороняти або ламати, і нейтральні юніти, які допомагають розвиватися. Далі — суцільні командні взаємодії, стратегії, хитрості і спроби отримати перевагу за рахунок грамотних комбінацій з заклинань і переміщень персонажів.

Поступове проникнення гри на простори СНД змусило російські БК потурбуватися появою лінії на LoL — ставки на League of Legends зайняли солідну частку вітчизняного кіберспортивного букмекерського ринку.

Різноманітний ігровий процес «Ліги Легенд» дає можливість придумати безліч варіантів ставок. Тут і класичні ставки закінчуються, і ставки на “першу кров”, перша знищена будівля і першого вбитого боса, а також всілякі тотали і фори — по раундах, по картах і за часом. Ставки на «Лігу Легенд» — річ вариантивная, і для знавців гри вона може стати не тільки приємним доповненням до перегляду, але і способом заробітку.

Перед великими змаганнями по League of Legends в БК пропонуються довгострокові ставки. Можна поставити на переможця і фіналістів турніру, на команди, які виступлять краще за інших на певному етапі, або вибрати MVP.

Ставки на «Лігу Легенд», як і саме кіберспортивной напрямок, показують рекордне зростання, і вже ні один з букмекерів не може дозволити собі пройти повз і не дати лінію. Якщо не хочете відставати від темпів розвитку індустрії, то LoL — саме те, що пора вивчити детальніше