Старий iPhone Обміняти на новий з доплатою

11-7-2019

Старый iPhone  Обменять на новый с доплатой
Якщо ваш iPhone серйозно постраждав і не піддається ремонту, вихід все одно є.
Також хочемо вам порекомендувати https://swoop.in.ua/
Ми приготували для Вас унікальна пропозиція: змініть свій старий або зламаний iPhone на новий такий же з доплатою і. Зробити це можна, скориставшись програмою .
Скористайтеся нашою офіційною програмою – це спеціальна програма, створена у відповідності зі стандартами Apple, яка дозволяє Вам обміняти зламаний Айфон на новий з мінімальною доплатою.

Головна перевага – здійснюючи обмін айфона на новий з доплатою, Ви отримуєте абсолютно новий iPhone з офіційною гарантією від Apple, а не відремонтований. Ціна обміну залежить від моделі iPhone і його несправності. Здаючи нам айфон на обмін, Ви можете бути впевнені, що ми замінимо Ваш iPhone на новий в найкоротші терміни.
Якщо Ви зважилися на Трейд Ін iPhone (Айфон) на новий з доплатою. Перше і найголовніше правило — iPhone повинен бути отвязан від iCloud. До обміну приймаються iPhone за стандартом Ростест і Евротест на гарантії 1 або 2 роки. Також перевіряються IMEI, номера серії материнської плати і з корпусом пристрою — вони повинні збігатися і бути легко читаються, щоб обмін відбувся успішно. Якщо в ході діагностики майстром будуть виявлені сліди пайки та інших дій, які були зроблені не сервісними співробітниками, вартість обміну може бути збільшена або в крайніх випадках заміни вам відмовлять.

На нове (не активований) пристрій поширюються гарантійні зобов’язання від виробника. Наша програма заміни по гарантії передбачає отримання ідентичної моделі гаджета (колір, обсяг пам’яті і т. Коробка, інструкція та гарнітура для обміну вам не знадобляться. Новий гаджет доставляється транспортним плівці без додаткових аксесуарів (коробка і аксесуари при здачі пристрою на обмін не потрібні).
Який iPhone у нас Ви можете обміняти на новий з доплатою.
Підлягають апарати обміну якщо гаджет не включається, розбите скло, деформований корпус, потрапила рідина, або ж ви просто хочете обміняти свій старий на новий такий же апарат. За програмою приймаються тільки iPhone, куплені в авторизованих центрах Apple (Росія, країни Європи).
Він створив, у вас зламався, ми обміняли.
Ціни, вказані на сайті, наведені як довідкова інформація і не є публічною офертою.