Скачати vradio pro (повна російська версія) на андроїд

29

vradio pro – чудове додаток для прослуховування сотні тисяч радіостанцій, як вашого регіону, так і будь-яких світових. Для роботи потрібно інтернет з’єднання, але трафіку витрачається дуже мало, тим більше ви самі можете виставляти якість звуку, щоб його економити. Тут зібрані всі існуючі наземні та веб-радіостанції.

Після запуску програми ви побачите, що всі станції грамотно розсортовані, можна вибирати по потрібній країні, жанру музики або ж за категоріями. Додавайте свої улюблені канали в обране, щоб миттєво мати до них доступ, в разі потреби можна робити резервні копії, щоб не втрачати весь список.

Дане радіо для андроїд працює дуже спритно, якість звуку відмінне, ви навіть можете вести запис будь-якого ток-шоу або музики. Під час водіння автомобіля використовуйте функцію android auto, а для трансляції на телевізор або комп’ютер chromecast. Крім того є будильник, який підніме вас вранці під улюблену радіостанцію, таймер сну, розклад для початку або зупинки мовлення в потрібний вам день і час, віджет для головного екрану і багато іншого.