Що таке коворкінг

10-29-2021

Яким має бути ідеальне робоче місце? важливо, щоб загальна атмосфера не відволікала від справи і створювала умови високої продуктивності, мотивуючи на результат. Також хочемо вам порекомендувати Коворкинг. Важливі комфортні умови для ведення переговорів і зустрічей з партнерами. Якщо ви фрілансер або тільки починаєте розвивати свій бізнес, то коворкінг-ідеальний варіант.

Коли ви працюєте одні вдома, то є великий ризик розслабитися і стати менш продуктивним. До того ж, дотримуватися режиму в невідповідних умовах складно: улюблений диван і холодильник, сім’я, відсутність необхідної оргтехніки.

Коворкінг  вирішує подібні проблеми. Ми створили комфортні робочі простори в центрі санкт-петербурга зі зручними меблями, швидкісним інтернетом і технікою для продуктивної роботи. Ваша продуктивність зростає, коли ви працюєте поруч з такими ж людьми, як і ви самі. Людьми, націленими на результат. Орендуйте робоче місце на добу або місяць з цілодобовим доступом

Ви і ваша команда тільки відкрили свій бізнес і потребуєте невеликого офісу. Не всім починаючим компаніям вигідно орендувати приміщення в бізнес-центрі. На перших порах, це зайві витрати на страховий депозит, ремонт і облаштування приміщення, закупівлю необхідної оргтехніки.

Коворкінг пропонує окремі кабінети для робочих груп в сучасному офісі. Ви орендуєте не просто кабінет, ви отримуєте всю необхідну офісну інфраструктуру: секретаря, високошвидкісний інтернет, офісну техніку, обладнані переговорні кімнати, гарячі і холодні напої без обмежень, і звичайно ж, затишну атмосферу.

Бізнес потребує не тільки в індивідуальному робочому просторі, але і місці, де проводяться дискусії і переговори з партнерами. Оренда переговорної кімнати в санкт-петербурзі – це те, що потрібно вам, якщо ви хочете зібрати свою команду або провести зустріч з клієнтами. Ми забезпечили переговорну кімнату всім, щоб ваші зустрічі стали вдалими, збори мотивуючими, а консультації максимально продуктивними.