Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

513

Доброго дня. Програма Shazam online входить в ТОП-10 додатків, які завантажують користувачі мобільних пристроїв Android і iOS. Але реально використовувати Шазам онлайн для комп’ютера без скачування в 2018 році? Які можливі варіанти для Windows? Про це поговоримо в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Унікальні можливості софта
 • Як запустити Шазам онлайн для комп’ютера без скачування?
 • Утилітою Шазам online як користуватися?
 • Аналоги Шазам онлайн для комп’ютера
  • Midomi
  • AudioTag
  • Tunatic
  • Audiggle
  • WatZatSong
 • Відео

Унікальні можливості софта

Хто не в курсі, утиліта вміє швидко в режимі online розпізнавати практично будь-яку пісню, мелодію, яку Ви чуєте по радіо і т. д. Також, Ви можете шукати пісні по текстам, коли Вам відомо кілька рядків. Додаток знаходить не тільки аудіо контент, але і відео кліпи, якщо вони є на Youtube.

Великою перевагою є і до непристойності простий інтерфейс, з яким зможуть розібратися навіть новачки, без використання довідкових посібників.

Згідно зі статистикою, це ПО щомісяця використовує більше ста мільйонів чоловік по всьому світу. Але є одна «заковика» – воно призначено винятково для смартфонів і планшетів. Тобто, теоретично запуск Shazam на ПК неможливий. Але є чимало обхідних шляхів, які допомагають усунути всі обмеження.

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

Як запустити Шазам онлайн для комп’ютера без скачування?

Раніше було доступне рішення для Windows 10, але з липня 2017 року його підтримка припинена із-за безлічі негативних відгуків (глюки, вильоти, зависання).

Тепер найпростіший спосіб полягає у встановленні емулятора операційної системи Андроїд. Існує чимало різновидів, але найпопулярнішим софтом у даній сфері є BlueStacks 3. Далі докладна інструкція:

 • Йдемо на офіційний сайт і бачимо праворуч кнопку завантаження інсталятора. Клікаємо по ній.
 • Установка відбувається стандартним шляхом, ніяких нюансів, про які потрібно розповісти, я не помітив.
 • Коли Ви запустите емулятор, у Вас у вікні з’явитися інтерфейс ОС Android. Як і на будь-якому гаджеті під керуванням цієї системи, потрібно додати Ваш обліковий запис Google, потім можна сміливо заходити в Play Market і скачувати будь-софт, в тому числі і Shazam онлайн:

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

Таким чином, установка Шазам на Windows 7 або інші версії Віндовс забере у Вас не більше 5 хвилин.

Ось тільки є деякі нюанси, пов’язані з вимогами BlueStacks. На малопотужних комп’ютерах цей софт не запуститися. Для коректної роботи емулятора необхідно не менше 2 Гб оперативної пам’яті і 2-ядерний процесор. Та й до відеоадаптера висуваються певні «побажання», з якими ви можете ознайомитися на офіційному ресурсі ПО.

Використовувати Shazam online через Блюстакс на ПК також просто, як і на мобільних девайсах. Важливо, щоб ноутбук був підключений до мережі інтернет і оснащений вбудованим або зовнішнім мікрофоном. Інакше як програма зможе визначати «на слух» музику?

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

Утилітою Шазам online як користуватися?

Пошук пісень з допомогою цього софта відбувається наступним чином:

 • Заходимо в меню додатків на смартфоні або у вікні емулятора Bluestacks і клікаєм по значку потрібної нам програми, яка була попередньо встановлена з Гугл Плей.
 • Почніть відтворення фрагмента фільму, пісні, відео або іншого контента, що вимагає ідентифікації (розпізнавання).
 • У вікні програми або за допомогою віджета слід натиснути на кнопку «Touch to…» (в російській редакції може називатися трохи дивно – «Шазамнуть»:

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

 • Тепер необхідно зовнішній мікрофон наблизити до динаміків (колонкам), щоб збільшити ймовірність точного аналізу. Через 5 секунд (максимум), на екрані з’явитися знайдена інформація. Щоб результати були правильними, бажано давати слухати не тільки мелодію, але і ту частину композиції, де є голос (хтось співає). Такий підхід забезпечить отримання до 95% коректних даних.

Аналоги Шазам онлайн для комп’ютера

Якщо потрібна утиліта, яка без скачування зможе визначати аудіо контент, але емулятором користуватися Ви не хочете, то варто звернути увагу на альтернативні сервіси. Їх існує кілька десятків, але я розповім лише про самих ефективних.

Midomi

Незважаючи на те, що ресурс англійською мовою, використовувати його дуже легко. Крім того, він здатний розпізнавати навіть насвистывание. Це актуально, коли в голові засіла пісня, почута по радіо, і Ви можете «озвучити» її мотив.

 • Переходимо на сайт і клікаємо по кнопці «Click and sing»:

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

 • Вас обов’язково попросять надати доступ до мікрофону. Натискаємо «Активувати».
 • Стартує процес запису. Для коректного аналізу бажано записати не менше 10 секунд. Можете навіть наспівувати, тільки намагайтеся робити це якісно, щоб дати онлайн додатком хоч якісь зачіпки.
 • Як тільки закінчите – натисніть на ту ж кнопку (Stop).
 • Розпочнеться порівняння наданого зразка» з великою базою Мидоми. Процес займе не більше 5 секунд. Практично теж саме, якби Ви запустили Шазам онлайн на комп’ютері.

В Google Chrome не працює. Відмінно – в Mozilla Firefox, Opera та Яндекс браузері.

AudioTag

Цей сервіс працює трохи по іншому принципу. Тут не потрібно нічого співати або відтворювати. Коли перейдете на сторінку ресурсу, то побачите наступне:

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

Є два варіанти:

 • Вибрати аудіо файл на комп’ютері і потім натиснути на кнопку завантаження – Upload.
 • Вказати посилання на пісню в інтернеті і клікнути Proceed.

Після цього Audio Tag почне порівнювати наданий контент зі своєю аудіо базою. Зверніть увагу, що потрібно давати дані з тривалістю не менше 15 сек. Дане рішення оптимально, коли у Вас є файл, який необхідно ідентифікувати – дізнатися назву, виконавця (групу), альбом і т. д.

Tunatic

Додаток, створений вітчизняними розробниками, яку можна завантажити за посиланням. На сторінці буде кілька версій, раджу вибирати русифікований архів без інсталятора. З ним у Вас точно не виникне проблем. Досить розпакувати архіватором в будь-яку папку і запустити утиліту.

Як на мене, софт дуже практичний і простий у застосуванні. На жаль, це не Шазам онлайн для комп’ютера без скачування, але Вас обов’язково порадує інтерфейс і ефективність:

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

На жаль, Tunatic не дуже добре дружить з класикою, инструменталом. Та й не завжди відбувається підключення до сервера пошуку. Тому, якщо не працює, то краще перейти до наступного методу.

Вибір редакції:

 • ТОП-9: кращі програми радіо для Windows
 • Кращі сервіси для стиснення фото онлайн
 • Кращі антивіруси для Windows 10
 • ТОП антішпіонскіх програм для комп’ютера
 • Програми для видалення файлів неудаляемых

Audiggle

Програма здатна слухати звук з мікрофону, який слід піднести ближче до динаміків ноутбука або підключеним до ПК колонкам.

Спочатку варто завантажити З на сторінці офіційного ресурсу. Є версія не тільки для Віндовс, але і MacOS.

Небажаним моментом для багатьох користувачів в 2017 році є необхідність реєстрації. Але ця процедура забере не більше хвилини. Потім можна приступати до розпізнавання.

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

WatZatSong

Дуже крутий закордонний сервіс, який об’єднує в собі можливості Shazam і соціальної мережі, куди люди завантажують свої семпли, ставлять їм оцінки, обговорюють, діляться з іншими. Тобто, процес ідентифікації покладається на «людину». Немає ніякої бази для порівняння – просто люди прослуховують запис і намагаються допомогти у розпізнанні. На жаль, не самий швидкий спосіб, але досить захоплюючий сервіс для спілкування з меломанами.

Для реєстрації переходимо сюди і потім можна додавати контент, натиснувши на кнопку «Post a sample»:

Шазам онлайн для компютера без скачування 2018

Про всі зміни, повідомленнях Ви будете сповіщена допомогою e-mail або ж у Facebook (якщо використовували його для авторизації WatZatSong.

Відео

Я надав чимало цікавих варіантів, так що, якщо Шазам онлайн для комп’ютера не хочеться запускати через емулятор, тобто інтернет сервіси без скачування і програми-аналоги для ПК. Хотілося б дізнатися Вашу думку про ефективність софта, про який йшла мова в огляді. Буду з нетерпінням чекати на Ваші коментарі.

З повагою, Віктор!