Samsung скоро випустить свій найдоступніший 5g-смартфон-galaxy a13 5g отримає 50-мп камеру і батарею на 5000 ма·год

21

Мережеві джерела повідомляють про те, що південнокорейський гігант samsung готує до випуску смартфон середнього рівня galaxy a13 5g, який прийде на зміну моделі galaxy a12 (показана на зображеннях).

Тут і нижче зображення samsung

Апарат фігурує під кодовим позначенням sm-a136b. Очікується, що це буде найдоступніший смартфон samsung з можливістю роботи в мобільних мережах 5g.

Відомо, що в оснащення новинки увійде багатомодульна камера з 50-мегапіксельним основним сенсором — ймовірно, samsung isocell jn1. Живлення забезпечить акумуляторна батарея ємністю 5000 ма·ч.

Поки немає ясності щодо процесора. Швидше за все, samsung віддасть перевагу одному з чіпів mediatek dimensity або qualcomm snapdragon з інтегрованим 5g-модемом.

У моделі galaxy a12 смартфон може успадкувати дисплей формату hd + з невеликим вирізом у верхній частині під фронтальну камеру.

Офіційна презентація galaxy a13 5g очікується в кінці поточного року. При цьому мережеві джерела не виключають, що продажі стартують тільки на початку 2022-го.

За оцінками counterpoint technology market research, samsung є найбільшим постачальником смартфонів. За підсумками другого кварталу поточного року частка компанії на світовому ринку склала приблизно 18 %.