Samsung має намір подвоїти обсяги виробництва мікросхем до 2026 року

21

В даний момент багато галузей страждають від глобального дефіциту напівпровідників. Вартість чіпів зростає, зростають і терміни поставок. Тим не менш, вся вироблена напівпровідникова продукція продається, і тому всі великі чіпмейкери інвестують все більше коштів у нарощування обсягів виробництва і впровадження передових технологій, і samsung не є винятком. Компанія заявляє, що має намір подвоїти обсяги виробництва чіпів до 2026 року.

Anandtech.com

Samsung, що входить до трійки провідних світових чіпмейкерів, раніше цього року оголосила, що планує витратити $17 мільярдів на створення нових виробничих потужностей в сша до кінця 2023 року. В даний момент у компанії є лише одне підприємство в сполучених штатах-завод в остіні, що виробляє 65-і 14-нм продукцію. Місце розташування нового підприємства поки не розкривається, як не повідомляється і те, яка продукція буде там вироблятися. Крім цього, у samsung є чотири напівпровідникових заводу в південній кореї, а також центри тестування і упаковки чіпів.

Anandtech.com

В рамках заходу samsung foundry forum 2021 на цьому тижні компанія заявила про намір наростити виробництво чіпів майже в два рази з 2021 по 2026 рік. Використовуючи 2017 рік в якості відправної точки, samsung заявила, що за рахунок запуску фабрик s3 і s4, а також першої фази s5, на поточний момент їй вдалося збільшити масштаби виробництва мікросхем в 1,8 рази. Очікується, що до 2026 року, коли буде запущена друга фаза заводу s5, обсяги виробництва чіпів приблизно в 3,2 рази перевищать показник 2017 року.