Розробники ввели нову скарбницю в DoTA 2

6-30-2021

DoTA 2, як і майже будь-яка сучасна кіберспортивна дисципліна, постійно оновлюється, зокрема з метою додавання нового контенту, який би підтримував цікавість гравців до гри. Останнє оновлення майже не вплинуло на ігрові механіки, а отже майже не змінилися й шанси на виграш гравців, що робили ставки на сайтах по типу https://dota2-bet.com/ru/.

Головною зміною, яку додало останнє оновлення є введення в гру спеціальної скарбниці, звідки можна дістати велику кількість різноманітних нових сетів, предметів і здійснили деякі інші нововведення.

Більше інформації про скарбницю

Розробники додали нову ігрову скарбницю в клієнт DoTA 2 напередодні ночі 2-го червня. Нова ігрова скарбниця має назву TheSummer 2021 SeasonalTreasure й буде доступна для покупки усім користувачам, які мають DoTAPlus. Придбати скарбницю можна буде за спеціальні уламки, що випадають гравцям у тому випадку, якщо вони проходять внутрішньо ігрові квести.

Всі гравці, що вирішать придбати для себе скарбницю, також мають шанс з деякою вірогідністю отримати спеціального кур’єра Trod&Cheddar у формі чобота, а також випадкову кількість самоцвітів. На жаль не зазначається як багато самоцвітів можна буде отримати з кожної скарбниці. В скарбницю також увійшла деяка кількість нових скінів для героїв. Зокрема можна буде отримати скіни на наступних персонажів:

  • TreantProtector;
  • Brewmater;
  • Huskar;
  • NagaSiren;
  • StormSpirit;
  • Sven;
  • WraithKing;
  • OutworldDestroyer;
  • PhantomAssassin;
  • ChaosKnight.

Окремо зазначається, що дана скарбниця буде доступна тільки для тих гравців, що користуються спеціальною пропозицією, під назвою DoTAPlus. Це спеціальний сервіс, доступний за щомісячною підпискою, який дозволяє отримувати різноманітні бонуси, а також збирати спеціальні винагороди після кожного проведеної гри. Місячна підписка на цей сервіс коштує близько чотирьох доларів.

Інші зміни, що сталися з грою

Потрібно зазначити, що це ще не весь перелік змін, який стався з грою після ночі 2-го червня. Наприклад, розробники вирішили повернути в гру деякі жести, якими могли обмінюватися гравці під час матчів. Зазначається, що був повернутий жест “дай п’ять”, що імітує сплеск долоню на долоню між двома персонажами. Крім того, стверджується, що розробники вирішили повернути літні винагороди за отримання розрядів гільдій.

Окремо зазначається, що розробники вирішили ввести в гру велику кількість квестів. За виконання усього переліку цих квестів можна буде отримати до 115,2 тисяч уламків, за які в подальшому можна буде купувати різноманітні предмети у спеціальному магазині. Нагадаємо, що наразі усі зміни уже вступили в активну фазу. Сподіваємося, що більша частина гравців оцінить усі зміни позитивно й вони стануть отримувати ще більше задоволення від гри.