Розкриті вирізані сцени фільму “шан-чи і легенда десяти кілець”

18

Фільм « шан-чи і легенда десяти кілець » став справжнім успіхом для marvel studios, хоча до прем’єри не було таких гарантій. І це, враховуючи той факт, що стрічка не потрапила в китайський прокат, а в світі все ще існує пандемія коронавірусу.

Деякі глядачі вже чекають повернення титульного героя сіму лю на екрани, а marvel studios, в свою чергу, вирішили опублікували деякі закулісні уявлення про те, як створювалися конкретні епізоду фільму, а також оголосили про те, коли « шан-чі » вийде в цифровому форматі.

Представник порталу decider, алекс залбен, повідомив про те, що » шан-чи і легенда десяти кілець ” дійсно стане доступний для перегляду в цифровому форматі, так само як і безкоштовно на disney+, вже 12 листопада. 30 листопада фільм вийде на dvd і blu-ray у форматі 4k ultra hd.

Але головна новина полягає в тому, що з виходом фільму в цифровому форматі для перегляду стануть доступні 11 віддалених сцен-і нижче ви можете побачити їх назви і короткі описи:

 1. «вони чекають – – шан-чи і кеті зв’язуються з сялінь по телефону.
 2. “стріляй” – момент рішучості для кейт під час битви.
 3. “вибачення” -через роки після своєї раптової відсутності, шан-чі намагається вибачитися перед сялінь.
 4. “я тут” – шан-чи і кеті розмовляють в провулку. Кеті запевняє, що вона завжди буде його підтримувати.
 5. “напуття” – щоб переломити ситуацію, бритвений кулак підбадьорює кеті в середині битви.
 6. “велич” – тревор і кеті діляться емоціями в машині під час втечі.
 7. “тунель для втечі” – банда вислизає з тунелю, організовуючи перемог тревора, щоб також убезпечити машину.
 8. “двоє синів” -венву порівнює шан-чі і бритвеного кулака під час вечері.
 9. “листівка” -шан-чи і венву возз’єднуються як батько і син. Шан-чі ясно дає зрозуміти, що не згоден з філософією батька.
 10. “просто друзі” – кеті і сялінь знайомляться один з одним. Сялінь задає кеті кілька особистих питань.
 11. » зроби сам ” – венву повертається в свою імперію після захоплення лідера залізної банди.

На перший погляд, здається, що серед віддалених сцен немає якихось дійсно важливих моментів для фільму, але варто відзначити, що в двох з них присутній бритвений кулак. Зовсім недавно виконавець ролі персонажа флоріан мунтеану натякнув, що в вирізаних і бонусних матеріалах буде порушена частина його передісторії – і це дійсно інтригує.

«» зараз можна подивитися в кінотеатрах. Стрічка вийде в цифровому форматі 12 листопада, а на blu-ray і dvd – 30 листопада 2021 року.