Різноманітність виробів з бісеру.

5-23-2018

Різноманітність виробів з бісеру.

Бісероплетіння — це мистецтво виготовлення виробів з бісеру, дрібних намистин і стеклярусу. Історія цього виду декоративно – прикладного мистецтва, що налічує кілька тисячоліть, вражає своєю незвичністю. У різний час інтерес до бісеру і виготовлення виробів з нього різко і несподівано зростав і також несподівано майже повністю згасав. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить чешский бисер недорого в украине.
Причини цього явища незрозумілі, але ясно одне: бісероплетіння було і залишається одним із улюблених видів народної творчості. Легкість освоєння, доступність матеріалів, краса і витонченість бісеру роблять його вельми популярним серед різних верств населення.
Бісер зачаровує людей незалежно від віку, професійної діяльності і соціального положення. Способи застосування бісеру безмежні: прикрашання костюма, головних уборів, косинок, шарфів взуття, сумок, поясів, виготовлення самостійних деталей туалету – воротніков, пелерин, чохлів для предметів побуту та декоративних виробів, різноманітних прикрас.