Рейковий шутер xenocider вийде на сучасних платформах в 2022 році

12

Адепти ігрової консолі sega dreamcast ще живі, а найактивніші з них створюють відеоігри для цього, здавалося б, чертовски застарілогожелеза, підтримка якого припинилася на початку нульових. Тим не менш, в січні 2021 року для останньої консолі sega вийшла гра xenocider — тривимірний рейковий ретро-шутер, натхненний проектами забутої епохи і створений під возможностіdreamcast’овского заліза.

Тепер розробники мають намір випустити своє дітище і для більшіширокопотребляемих систем: xenocider вийде для playstation 5, xboxseries x|s, playstation 4, xbox one, nintendo switch і рс в 2022році.

про гру від видавця :

прорвіться крізь спотворені світи в цьому hd-ремастері культовойкласікі!

Візьміть на себе роль ксари, кіборга з далекої планети, перетвореного в абсолютну зброю масового ураження завдяки еесверхчеловеческой силі, швидкості і бойовій могутності в самихекстремальних умовах. Проривайтеся через дикі і спотворені світи, щоб винищити все живе і знищити грізних босів, щоб відпланети залишився тільки попіл.

Xenocider-це створений в ностальгічному 32-бітному стилі рейковийшутер, натхненний класикою аркадних ігор! приготуйся стрибати, ухилятися і розстрілювати ворогів, які намагаються остановітькіборга ксару і її місію по масовому знищенню. Міняйздатності, активуючи різні “ксеноподи”, які будуть стежити за ксарою і збільшувати її міць!

Цей оновлений ремастер xenocider відрізняється ностальгічнимизкополігональной графікою в поєднанні з новими світловими ефектами і високоякісними текстурами, що відтворюють на новомуровні цю культову класичну гру!

  • 3d рейковий шутер, в який легко грати, але якийскладно освоїти.
  • розстрілюй ворогів від третьої особи, слідуючи за ксаройна її ховерборді!
  • налаштуйте елементи управління відповідно до своимстилем гри!
  • пориньте в оновлену hd-графіку зі швидкістю 60кадрів в секунду.
  • досліджуйте 7 світів з альтернативними маршрутами та маршрутами.
  • покращуйте навички в міру просування.
  • отримайте задоволення від саундтреку хуанджомартіна!