Прогнози і ставки на НХЛ

11-19-2019

Для підвищення шансів на прохід ставки на хокей необхідно проводити якісну аналітичну роботу. Портал Горилла розміщує детальні прогнози на матчі НХЛ, які проводяться в рамках регулярного чемпіонату та розіграшу Кубка Стенлі. Всі опубліковані рекомендації складаються експертами і є абсолютно безкоштовними. А ставки на НХЛ краще ставити на на цьому сайті https://hockey-stavki.com.ua/stavki-na-nhl, тут у вас є усі шанси на перемогу.

Прогнози на НХЛ від експертів Горилла
Національна Хокейна Ліга – найпопулярніший клубний турнір з хокею. У НХЛ грають кращі хокеїсти з усього світу, сюди прагне потрапити кожен молодий і перспективний гравець. Зараз у Лізі грає 31 команда-саме така кількість клубів бере участь у регулярному чемпіонаті. Всі команди поділені на дві конференції – Західну і Східну. Конференції поділені на дивізіони – Столичний, Атлантичний, Центральний і Тихоокеанський. Протягом регулярного чемпіонату кожен з клубів проводить по 82 матчі.

Матчі НХЛ – ідеальний майданчик для авантюрних ставок з високими коефіцієнтами. Тут аутсайдери часто б’ють фаворитів, а шайб забивається дуже багато.

За історію Національної Хокейної Ліги володарями Кубка Стенлі ставали 19 команд. Найбільше число титулів має Монреаль Канадієнс (24). Інший канадський клуб – Торонто Мейпл Ліфс – завойовував кубок 13 разів, а Детройт Ред Уінгз – 11. Але кількість титулів і навіть результат попереднього сезону в НХЛ не грають ролі. Тут торішній чемпіон може навіть не пробитися в плей-офф: настільки висока конкуренція між командами. До числа нинішніх фаворитів можна віднести Піттсбург Пінгвінз, Нешвілл Предаторз, Тампа-Бей Лайтнінг, Торонто Мейпл Ліфс.

Що стосується рекомендованих ставок, то НХЛ відмінно «адаптована» для Live прогнозів. Тут треба грамотно оперувати інформацією в режимі реального часу, не звертаючи особливої уваги на передматчеві розклади. Можна шукати завищені коефіцієнти на аутсайдерів і робити ставки, оскільки сенсації в НХЛ – це буденність. І лідер конференції може з великим рахунком поступитися аутсайдеру на домашній арені.

Експерти Горилла досконально знають всі ігрові особливості Національної Хокейної Ліги і всіх вхідних в неї команд. Для підготовки прогнозів використовується власна база статистики, а також відомості з джерел, недоступних широкому колу користувачів.

Жоден передматчевий хокейний прогноз, навіть самий об’єктивний, не здатний служити 100% гарантією виграшу. Збільшити шанси на прохід ставки допоможе тільки якісна аналітична робота. Кращі ставки необхідно вибирати по співвідношенню ризику і потенційного прибутку, не забуваючи про грамотному банкролл-менеджменті. Адекватно оцінюйте можливі наслідки беттінг і ніколи не грайте на позикові кошти!