Представлений портативний твердотільний накопичувач goodram hx100 ємністю до 1 тбайт

60

Польська компанія wilk elektronik sa, відома під торговою маркою goodram, анонсувала портативний твердотільний накопичувач з позначенням hx100.

Тут і нижче зображення goodram

Пристрій виконано на основі контролера smi2263xt. Задіяні мікрочіпи флеш-пам’яті tlc nand із записом трьох біт інформації в одну клітинку. Внутрішній інтерфейс-pcie 3.0 x4.

У серію goodram hx100 увійшли три моделі — місткістю 256 і 512 гбайт, а також 1 тбайт. Заявлена швидкість послідовного читання інформації досягає 950 мбайт/с, швидкість послідовного запису — 900 мбайт/с для підключення до комп’ютера служить порт usb 3.2 type-c.

«диск hx100 — це компактний пристрій для різних сценаріїв застосування. Він ідеально підходить для зберігання і перенесення даних з ноутбука, комп’ютера або навіть консолі. Завдяки розмірам, що нагадує розміри кредитної картки, його можна брати з собою практично куди завгодно. Ударостійкий корпус з високоякісного алюмінію гарантує збереження матеріалів, що зберігаються на диску», — зазначає розробник.

Новинка проходить багатоступеневу перевірку якості у випробувальному центрі виробника. На твердотільний накопичувач надається трирічна гарантія. Відомостей про орієнтовну ціну поки немає.