Представлені перші кастомні збірки android 12

18

Через всього кілька днів після виходу aosp-версії android 12 в мережі з’явилися перші готові образи для установки нової ос на смартфони. Ентузіасти вже можуть випробувати їх на своїх гаджетах, не чекаючи релізу готових рішень від самої google і виробників цифрової техніки.

Розробник під ніком abhishek987 випустив готову збірку android 12 для смартфона redmi k20 pro, глобальна версія якого відома як xiaomi mi 9t pro. Незважаючи на стабільність роботи ос, в ній поки недоступна система примусового контролю доступу selinux. Автор збірки також зазначив, що google не повністю відкрила вихідний код системи.

Завантажити прошивку можна тут. Крім того, розробник andyyan заодно скомпілював експериментальну збірку android 12 gsi, надавши користувачам можливість установки актуальної прошивки і на інші пристрої, сумісні з project treble. Завантажити її можна за цим посиланням.

З’явився в мережі і спеціальний репозиторій для базових фреймворків, завдяки якому ентузіасти зможуть портувати прошивки на інші популярні пристрої. Про готовність до випуску фірмових оболонок на базі android 12 раніше також заявили і деякі виробники смартфонів.