Представлені бездротові навушники bose quietcomfort 45-доба на одній підзарядці і ціна $330

71

Компанія bose анонсувала бездротові навушники накладного типу quietcomfort 45 з високою якістю звуку. Прийом попередніх замовлень на новинку вже почався, а фактичні поставки стартують 23 вересня.

Тут і нижче зображення bose

Пристрій обладнаний системою активного шумозаглушення з двома режимами роботи — quiet і aware. У першому випадку забезпечується максимальна звукоізоляція, а в другому можна чути певні звуки навколишнього середовища, що буде корисно, наприклад, на вулиці або в транспорті.

Навушники можуть похвалитися тривалим часом автономної роботи-до 24 годин на одній підзарядці акумуляторної батареї. На повну підзарядку потрібно 2,5 години, а 15 хвилин швидкої зарядки вистачить для трьох годин прослуховування музичних композицій.

Для підключення до смартфону служить бездротове з’єднання bluetooth 5.1 з радіусом дії 9 метрів. Можлива робота в дротовому режимі через кабель з 3,5-міліметровим коннектором.

Новинка наділена масивом мікрофонів для забезпечення чистого звуку під час телефонних розмов. Для підзарядки служить роз’єм usb type-c. На чашках розташовані фізичні органи управління.

Модель bose quietcomfort 45 пропонується в білому і чорному варіантах колірного виконання за орієнтовною ціною 330 доларів сша.