Правила ставок на Dota2

5-20-2021
Правила ставок на Dota2

Розглянемо ключові особливості ставок на багато користувачів гру Dota2:

 • ставити гроші дозволено до початку гри і в її процесі – режимі Лайв. Всі змагання транслюються на офіційному сайті букмекера, що дозволяє спостерігати за результатами;
 • подія вважається не відбувся, якщо воно тривало менше 15 хвилин. Такий же результат, якщо один з гравців залишає змагання до 15-ї хвилини;
 • матч вважається не відбувся, якщо гравець почав діяти до 15 хвилини і йому зарахували вихід з гри до 20 хвилини;
 • у випадковому матчі Доту 2 грають випадкові реальні гравці;
 • якщо гра затримується і не почалась впродовж 24 годин з моменту настання зазначеного часу, ставки повертаються гравцям.

Більш детально правила розписані на сайті БК  https://dotabetz.com/ru/, тут легко виграти гроші.

На що ставити в грі Dota2

Залежно від рівня ваших знань в даній області і підготовки до конкретного змагання можна робити ставки на команди, гравців і їх ассистов. Головне – вибрати коефіцієнт результату, в якому ви максимально впевнені, щоб отримати прибуток, а не втратити власні гроші.

Розпис: варіанти ставок

Ставки на Доту 2 приймаються в таких варіантах:

 • П1 або П2 – ставимо на переможця. Виграє та команда, якій вдалося першої знищити трон противника;
 • тотал більше / менше Фрагів. Вважається сума Фрагів обох команд до моменту завершення протистояння;
 • гонка по Фрага. Переможе команда, яка першою досягне певного при укладанні парі значення;
 • яка команда заб’є Роша – тут все зрозуміло по назві;
 • FirstBlood – ставимо на команду, якій вдасться першої зробити фраг;
 • буде в піку. Розраховується після всіх піків;
 • вишка буде зруйнована – далі вказується до або після якої секунди гри;
 • хто першим зруйнує вишку – Сили Світла або Тьми.

Насправді розпис на порядок більші. Вам вдасться вибрати результат, який ви вважаєте найбільш ймовірним.

Типи ставок

Є можливість оформити будь-який парі: ординар , експрес , ланцюжок, лаки і т.д. Ординар – найпростіший варіант. Його рекомендують використовувати новачкам. Експрес – парі на кілька незалежних подій. Його можуть робити більш досвідчені беттори. Решта варіантів вибирають ті, хто працює з парі на подібні події не перший раз. Тип ставки ви вибираєте в купоні після того, як додасте кілька подій. Якщо прогноз за все один, за замовчуванням це ординар.

Як зробити ставку на Dota2 новачкові

Насамперед зареєструйтеся . Вам пропонують 4 варіанти реєстрації: в 1 клік, по телефону, по e-mail, через соціальні мережі. Вибирайте той, який вважаєте більш зручним. Після завершення реєстрації увійдіть, використовуючи логін і пароль, заповніть профіль, поповніть рахунок.

Вибираючи спосіб внесення коштів на депозит, будьте уважні. За тим же реквізитами буде здійснюватися висновок виграшів. Вам пропонують проводити фінансові операції через мобільні або банківські рахунки, гаманці ЕРС.

При поповненні рахунку ви отримаєте бонус у 100% від суми, але не більше 5000 рублів. У найближчі 30 діб його треба відіграти. Відіграш відбувається експресами на 3 і більше подій. Мінімальний коефіцієнт 1,5. Сума ставок повинна перевищити величину бонуса в 5 разів.

Тепер ви готові до оформлення ставки. У вас є два варіанти:

 1. парі до початку змагання. Відкриваєте в меню Лінію, серед запропонованих видів спорту вибираєте Кіберспорт. Знаходьте відповідне подія і клікаєте, щоб розгорнути розпис;
 2. лайв-ставки. Відкриваєте Лайв розділ, знаходите Кібер. Після кліка на розділ вам пропонують повний список трансляцій. Шукаєте серед них цікаву гру, клікаєте на неї, щоб відкрити розпис.

У розписі вибираєте результат, який вважаєте найбільш ймовірним. Клікнувши на коефіцієнт, ви додаєте подія в купон. Додавати можна кілька парі. Якщо подія не одне, вибираєте тип ставки. Потім вводите суму ставки і підтверджуєте її. Тепер залишається дочекатися результатів.

Як виграти на ставках на Dota2

Щоб підвищити ймовірність виграшу, вам знадобиться наступне:

 • розуміння самої гри. Якщо ви про неї чули лише кілька разів, мало уявляєте, що тут відбувається, краще вибрати інший напрямок для парі;
 • стратегія. Краще, якщо ви складете її самі. Але початківці беттори можуть користуватися і вже існуючими стратегіями;
 • самодисципліна та витримка. Ви повинні вміти контролювати кількість парі, не намагатися відігратися або заробити ще більше в поспіху і без попереднього аналізу;
 • вміння розподіляти банк. Не ставте всі гроші відразу. Залежно від ступеня впевненості в результаті суму парі робіть на 2-5% від загального балансу рахунку.

Ще більше корисних матеріалів ви знайдете на сторінці stavok . Тут представлено чимало слушних порад і секретів успішних парі.