Пральна машина набирає воду, але не стирає

10-23-2019

not found
Включаю машину на прання будь-яку програму, вона набирає води і все більше не крут барабан. Через кілька хвилин зливає воду і загоряється індикатор кінець програми. включаю на оджим помпа працює не вимикається. Не можу зрозуміти що це. Частина .
Також хочемо вам порекомендувати Стиральная машина набирает воду, но не стирает
У заключній, четвертій статті з циклу розглядаються основні переваги та особливості використання конденсаторів цього японського виробника на основі полімерної технології. Головною конструктивною особливістю таких конденсаторів є полімерний матеріал, що використовується в якості провідного шару. Полімер забезпечує конденсаторів високу електричну провідність і знижений еквівалентний опір (ESR).
Реєстрація:.
Днями так само прийшов у гості, а у “них” подібна не справність. Варто машинка в куті, я її дістав, вмикаю, все окей, все працює.
Скачувань: (1).
Ці вимоги накладають обмеження і на використовуваний у подібному пристрої джерело енергії, який має відповідати директиви ATEX.
Реєстрація:.
Реєстрація:.
Реєстрація:.
Реєстрація:.
Реєстрація:.
Така дурниця була з индезитом, причому помітила це відбувається при високій вологості. Коли розглядала блок, то побачила сліди від запотівання плати (пар на холодну плату), білий слід від води, що випарувалася, солі на платі. При збільшенні вологості біля мікросхеми пам’яті виходить микроток на інші провідники, а при нормальній вологості все нормально працює.
Скачувань: (1).
Реєстрація:.
Реєстрація:.
У мене Ардо TL 105 SX (теж, тільки з вертикальним завантаженням). Заливає воду, зупиняється і тиша. Правда злив і віджим працювали. Виявилося, обірваний один з трьох заливних клапанів. Через якийсь час, після протікання трубки, волога потрапила на плату і несправність повторилася. Цього разу виявилося, вибило один з тиристорів керують клапанами. Взагалі, я знаходив в неті алгоритм роботи мізків разом зі способом запуску сервісного режиму. В сервісному режимі запускається кожен режим, прощелкивает клапанами і прокручує помпу і головний двигун, це відбувається з певним алгоритмом і легко з’ясувати, на якому етапі відбувається зупинка і відмова. Відповідно стає зрозуміло де копати.