“Подорожуй по Черкаській області: Google” оцифрував туристичні пам’ятки Черкаської області

7-19-2018

В рамках проекту «Цифрове перетворення України» Google і волонтери «оцифрували» чергову область України (раніше ми писали про Івано-Франківській та Кіровоградській областях, а також дерев’яних церквах Карпат) — Черкаську. Проект складається з трьох сайтів, один з яких стосується безпосередньо нашої теми — «Подорожуй по Черкаській області». Пропонуб вибрати cherkasy-city.com

На сайті “Подорожуй по Черкаській області” зібрані цікаві місця регіону — як природного походження, так і антропогенного. Черкаська область — це не лише «Софіївка» і батьківщина Шевченка з усіма наслідками, але і приголомшливі каньйони, ліси, величезна кількість церков і повне бездоріжжя.

Крім пам’яток тут є готові авторські маршрути з коментарями, картою і рейтингом. Також у проекту є розділ «Натхнення», але неавторизованим користувачам він видає помилки. Авторизованим — статті та відео з описом поїздок і враженнями. Якщо не знаєте куди відправитися на найближчі вихідні — вам сюди.

Подорожуй по Черкаській областиПутешествуй по Черкаській областиОтдельные пам’ятки можна зберігати в меню «Моя подорож» (але для доступу до нього потрібна авторизація через соціальні мережі). Сервіс сам прокладає маршрути на карті (можна вибрати в якості транспорту велосипед, автомобіль або пішки), підраховує час у дорозі. Готовий план можна роздрукувати, переслати супутникам або запустити в навігаторі.

Подорожуй по Черкаській областиПутешествуй по Черкаській областиГотовые маршрути від інших користувачів можна брати на озброєння — сервіс дозволяє друкувати або ділитися і ними теж.

Інтерфейс сайту «говорить» на трьох мовах — російською, українською, англійською (таких феєричних ляпів в перекладі, як в офіційному Kyiv City Guide, ми не знайшли). Також в ньому є розділи з пошуком житла та закладів, але у них поки порожньо