Плюси телефона iphone

2-19-2020
Смартфон Apple iPhone XS 64GB (MT9E2) Space Gray


Доброго часу доби, шановні читачі. Як вже відомо 7 вересня відбулося одне з найбільш очікуваних подій року, а саме презентація нових продуктів компанії Apple.
Відповідь може не буде сприйматися Вами, але все ж. З одного боку це можна вважати дурним критерієм у виборі телефону, але дизайн телефону в поєднанні з кольором Black/ Jet Black, виглядає настільки ідеально, що його просто неможливо не купити. І це не тільки моя думка, так як безліч незалежних аналітичних компаній також визнали дизайн нового телефону як «краще дизайнерське рішення на ринку». Також хочемо вам порекомендувати телефоны iphone придбати в Інтернет – магазинні Vodafone.

Кардинального і революційного зміни зовнішнього вигляду не сталося. Новинка дуже схожа на смартфон попереднього покоління.
Але відмінності все ж є. До звичних колірним рішенням додано два нових: Rose Gold, Gold, Silver, Black, Jet Black. Останні два варіанти виглядають дорого і шикарно.
Також важливою відмінністю є відсутність роз’єму для навушників. Його місце зайняв додатковий динамік. І останнє це пластикові вставки антен. Вони перемістилися на верхню і нижню частину корпусу. Все можна побачити на фото нижче детально. Це самий потужний телефон у світі. У телефоні встановлений новий 4 – ядерний процесор. Нижче на скріншотах результати декількох тестів.

На папері це виглядає добре, а в реальності. На практиці камера вражає якістю і сильної деталізацією фото. Це має підвищити якість фото до рівня дзеркальних фотоапаратів.
Захист від пилу і води.
Від Apple даної технології чекали давно. Тобто тепер смартфон повністю захищений від попадання пилу всередину і може занурюватися і може перебувати у воді на глибині до 1 м.
Новий колір корпусу Jet Black схильна до появи подряпин. На сайті компанії Apple є позначка про те, що даний телефон потрібно використовувати з чохлом. Це може бути некомфортно користувачам, які хочуть «відчувати» смартфон.
Під високим навантаженням процесор телефону видає ледь чутні звуки. Цю проблему Apple обіцяє виправити в наступному оновленні( швидше за все програмно буде знижена частота процесора або вдосконалена робота чотирьох ядер одночасно).
Після двотижневого використання смартфон залишає тільки позитивні враження. Плюс купивши новинку від Apple зараз Ви сміливо зможете відкласти покупку нового смартфона на пару років вперед.