Піковий “онлайн «у відкритій» беті” battlefield 2042 в steam перевищив 127 тисяч чоловік

16

Хоча формально ще тільки закритий етап відкритого бета-тестування battlefield 2042 (поки пускають тільки предзамовників гри і передплатників ea play), але новинка вже штурмує лідерські позиції в steam. Сьогодні вдень, наприклад, число учасників бета-тестування, одночасно присутніх в грі, подолало позначку в 127 тисяч чоловік.

Таким чином, бета-тест battlefield 2042 демонструє колосальну затребуваність навіть без урахування основної маси користувачів, які кинуться оцінювати новинку 8 жовтня, коли доступ до «беті» відкриється для всіх бажаючих без винятку. Яка буде статистика “онлайну” в зазначений день, поки можна тільки фантазувати. Також цікаво було б поглянути на статистику в інших сервісах цифрової дистрибуції, а також на всіх інших цільових платформах.

Нагадуємо, що в рамках бета-тестування гравцям в battlefield 2042 запропоновано одне поле бою — «космодром», чотири фахівці, які змінили на своїй посаді звичні класи бійців, і стандартний режим «тотальний військовий конфлікт» (місцева варіація «захоплення»). В іншому ніяких обмежень.

Реліз battlefield 2042 призначений на 19 листопада на всіх актуальних платформах.