Партнерська програма Паріматч

2-10-2021
Картинки по запросу "Pm affiliates: партнерська програма з беттінг і гемблінг офферами від прямого рекламодавця parimatch"
 

Pm affiliates: партнерська програма з беттінг і гемблінг офферами від прямого рекламодавця parimatch

Сьогодні оглядаємо pmaffiliates.com.- прямого рекламодавця з офферами букмекерської компанії parimatch. Партнерка представляє один з провідних брендів в гемблінг і беттінг індустріях, а найвищі ставки на ринку по офферам не залишать вас байдужими. Що ще є в арсеналі pm affiliates?

Pm affiliates – це партнерська програма-рекламодавець відомої букмекерської компанії parimatch. Партнерка надає три найпопулярніші моделі співпраці: сра, revenue share і гібрид сра + rs. При цьому хлопці розглядають кожен кейс індивідуально і завжди йдуть назустріч своїм партнерам.

В арсеналі pm affiliates прямі оффери від рекламодавця за найвищою ставкою на ринку, власний мобільний додаток для ios, соковиті промо-матеріали під актуальні події та багато іншого.

Що відомо про бренд parimatch

Ви напевно чули слоган” грають вони — перемагаєш ти”, адже бк parimatch почала свою роботу ще в далекому 1994 році. За цей час компанія твердо влаштувалася на провідних позиціях беттінгового ринку і все ще впевнено тримає лідерство.

Букмекерська контора відрізняється великим асортиментом подій в лінії, широким діапазоном для ставок в режимі live, якісною роботою сайту і надійністю, перевіреною часом.

Зараз parimatch-це не тільки міжнародний беттінг продукт. Тепер тут представлений величезний вибір ліцензійних слотів від популярних світових провайдерів, а бренд є офіційним партнером ufc. Більш того, безліч команд і світових зірок спорту є амбасадорами parimatch.

Переваги бк parimatch для гравців

 • багатомовний продукт і саппорт 24/7.
 • локальні сайти під ключові гео.
 • привітальні бонуси гравцям для підвищення конверсії.
 • беттінг і казино в одному акаунті.
 • окрема лінія на кіберспорт.
 • регулярні акції для користувачів.
 • якісний саппорт 24/7.

Які переваги є у партнерів pm affiliates?

  • сильний і впізнаваний бренд з 20-ти річною історією.
  • широкий спектр гео: ru, ua, by, kz, uz, az, tj, kg, in, cy, br і цей список прямо зараз розширюється.
  • прямий офер від рекламодавця за найвищою ставкою на ринку;
  • мультимовні конвертуючі промо матеріали зі всесвітньо відомими бренд-амбасадорами;
  • зручні інструменти: s2s postback трекінг c передачею subid і таргетацією на великий вибір івентів, api фід з коефіцієнтами, кабінет з детальними звітами і мобільні додатки під слив трафа.
  • регулярні промо-акції для вебів.

6. Цілодобова підтримка та персональний підхід.

Старт роботи з pm affiliates

Ще не співпрацювали з pm affiliates? тоді швидко проходите реєстрацію на сайті і повертайтеся на огляд функціоналу партнерки.

Рекламний кабінет розроблений за принципом нічого зайвого. Всі ключові функції та інструменти pm affiliates розкладені по-поличках, так що розібратися з інтерфейсом партнерки зможе навіть новачок.

На головній сторінці відображена статистика за такими параметрами як перегляди, кліки, кількість рег і депозитерів, а також комісія партнера. Для більшої зручності все це можна відфільтрувати в необхідному часовому діапазоні.

Більш детальна статистика знаходиться в розділі “звіти”. Функціонал партнерки дозволяє сегментувати дані по безлічі параметрів, тому на виході ви отримаєте тільки ту інфу, яка вам потрібна.

Серед інструментів окремо хочеться виділити s2s postback трекінг c передачею subid і таргетацією на великий вибір івентів.

Щоб додати запит вам необхідно перейти в розділ ” трекінгові посилання “-вкладка”s2s-запити”.

У цьому ж розділі ви знайдете конструктор реферальних посилань.

Виплати

Pm affiliates виробляє виплати один раз місяць, мінімальна сума виводу-100$. Якщо ж партнер заробляє більше $2000 за два тижні, то виводить кровно зароблені він зможе два рази на місяць.

До того ж компанія впровадила всі основні платіжні методи: wire, qiwi, webmoney, yandex money, paypal, neteller, skrill. З часом цей список буде тільки розширюватися.

Pm affiliates безсумнівно заслуговує вашої уваги. Працюючи з партнеркою ви не тільки отримуєте найвищі ставки на ринку по беттінг і гемблінг офферам, але і повний набір необхідних інструментів для плюсового зливу.

Від профіту вас відділяє всього кілька кроків, перших з яких-реєстрація на сайті pm affiliates. Залишилися питання? тоді задавайте їх в коментарях під цим оглядом, а також діліться своїм досвідом роботи з партнеркою.