Основні визначні пам’ятки в Черкасах.

7-19-2018

Основні визначні пам’ятки в Черкасах.

Основні визначні пам’ятки по цьому маршруту можна встигнути відвідати за один день, якщо поїдете на автобусі з будь турфірмою, і за два дні – якщо поїдете своїм транспортом без супроводу гідів (з якими, як правило, дуже насичена програма туру). У гетьманській столиці Чигирині, досі панує дух героїчного минулого. У селі Суботів, пам’ятну як маєток Хмельницького, побачимо Іллінську церкву – усипальницю Богдана Хмельницького і його сина Тимоша. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі cherkasy-city.com.
Цієї церкви Тарас Шевченко колись присвятив свій вірш “Стоїть в селі Суботові”. Зараз Іллінська церква зображена на 5 – гривневій банкноті. Завдяки такому поважному віком дуба, його вважають одним із найстаріших дерев Європи. Чигирин, невелике місто в Черкаській області, був заснований в далекому 16 столітті. Розквіт життя міста припав на час, коли він був гетьманською резиденцією легендарного Богдана Хмельницького.
Потім це місто в якості резиденції обирали для себе і інші гетьмани: Виговський, Хмельницький, Тетерю, Дорошенка. Місто входить до складу національного історико – культурного заповідника “Чигирин”. Тут обов’язково варто відвідати резиденцію Хмельницького. У цьому місці зібрано все цікаве, що пов’язане зі славетним гетьманом. Екскурсії проводять як місцеві гіди, так і ті, хто приїжджає в заповідник з інших міст. Але ось всередині заповідника провести екскурсію має право лише співробітник комплексу.