Основні визначні пам’ятки Чернігова.

7-20-2018

Основні визначні пам’ятки Чернігова.

Чернігів по праву є одним з найдавніших міст Європи. Центр, який є історичною частиною міста, наповнений надзвичайним повітрям давнину. Якщо дівчина не бажає зустрічатися з хлопцем, вона призначає йому побачення біля 13 – ої гармати. От горе-“женихи” і шукають до півночі неіснуючу гармату. До речі, цей знаменитий собор прикрашає всі пляшки і банки пива. До речі, ця церква перша на шляху туристів, що в’їжджають в Чернігів. Крім релігійного призначення храм використовувався як усипальниця князів та духовенства. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі chernigiv-city.com.
Борисоглібський собор був споруджений в XII столітті. Князівська церква і родова усипальниця. В печерах з XII по XIX століття були облаштовані келії ченців і унікальні у своєму роді підземні церкви. Загальна протяжність печер становить більше 350 метрів. Троїцький монастир – зводився в XVII – XVIII століттях, до теперішнього часу є резиденцією чернігівського духовенства. Окремо слід зазначити дзвіницю, яка була побудована в XVIII столітті.
Її висота становить 58 метрів і вона відкрита для відвідування. Піднятися на неї не так – то й легко, проте це того варто. З висоти дзвіниці відкривається надзвичайна панорама Чернігова. Єлецький монастир – Успенський собор Єлецького монастиря є пам’яткою архітектури XII століття. На території монастиря також є печери, але їх виникнення відносять до XVIII століття. Поруч із собором стоїть бойова вежа – дзвіниця XVII століття. Вал – являє собою залишки чернігівського князівського дитинця.