Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу

332

Доброго дня. Сумлінні розробники програмного забезпечення завжди піклуються про користувачів, випускаючи апдейти з виправленнями, поліпшеннями. Тому, сьогодні розповім, як оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно різними способами. Це дозволить насолодитися новими функціональними можливостями, дизайном інтерфейсу та іншими фішками. Якщо читати особливо немає бажання, то в кінці посту зможете подивитися тематичне відео з інструкцією.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як Яндекс браузер оновити в самому додатку?
 • Установка ВХ з чистого аркуша
 • Відео
 • Трохи інформації про Yandex Browser

Як Яндекс браузер оновити в самому додатку?

Цей шлях підійде для тих, хто вже користується цим браузером, але з якихось причин автоматичне скачування апдейтів не спрацьовує (збій програми, відключення служби оновлення в автозавантаженні).

Рішення абсолютно безкоштовне, за це подякуємо творців софта, які регулярно вносять позитивні зміни в свій продукт. Такі маніпуляції віднімуть у Вас мінімум часу, хоча все залежить від швидкості Інтернет-з’єднання, оскільки скачування відбувається онлайн.

Отримати Яндекс браузер останньої версії 2017 можна наступним чином:

 • Відкриваємо Ваш браузер Ya Browser;
 • Зверху праворуч у кутку робочого вікна знаходимо кнопку з зображенням трьох горизонтальних ліній і клікаєм по ній для відкриття головного меню додатка:

 • Далі підводимо курсор мишки до пункту «Додатково», і тут же збоку з’являється вкладений перелік дій. Нас цікавить рядок «Про браузері», розташована практично в самому кінці списку;
 • Як тільки ми натиснемо на вказаний елемент, відкриється інформаційна сторінка, що містить дані про версії, що використовуються движках. Також, тут є посилання на ліцензійну угоду (почитайте, якщо цікаво):

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу

 • Якщо програма в апдейте не потребує, то побачите відповідний напис про актуальності. У зворотному випадку, з’явиться кнопка «Оновити». Її і слід натиснути для початку завантаження необхідних файлів. Оглядач попросить про перезапуск. Виконуємо це побажання для установки нового набору;
 • При подальшому запуску, якщо були внесені кардинальні зміни, може з’явитися вікно з переліком доданих функцій:

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу

Тепер можете продовжувати користування улюбленим софтом! Вітаю, у нас все вийшло!

Зверніть увагу, якщо Ви тривалий час не виробляли подібну процедуру, а розробники встигли випустити масу накопичувальних оновлень, то, можливо, доведеться виконати перераховані маніпуляції кілька разів. Це пов’язано з тим, що деякі апдейти не можуть бути встановлені на застарілу версію. Спочатку потрібно завантажити редакцію свіжіше, і тільки потім стане реальним подальша інсталяція оновлення.

Установка ВХ з чистого аркуша

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно для Windows 10 (а також Віндовс 8 / 7) реально і іншим шляхом. Він підійде в таких ситуаціях:

 • Коли перший спосіб даної інструкції не спрацював – у процесі виникла критична помилка;
 • Якщо ви вперше вирішили поставити оглядач Yandex на свій комп’ютер.

Як поступати в описаних випадках?

 • Здійснюємо перехід на офіційний ресурс для розробників і завантажити інсталяційний файл – ось посилання;

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу

 • Вам буде запропоновано завантажити файл «Yandex.exe». Вибирайте місце збереження і чекайте закінчення процедури. Далі знаходимо завантажений об’єкт і відкриваємо його. Стартує встановлення:

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу

 • Дивлячись яка продуктивність обладнання, швидкість мережевого з’єднання, інсталяція може тривати в районі однієї хвилини (але не більше п’яти);
 • По закінченню, запуститися знову встановлений веб-оглядач, можете приступати до експлуатації.

Як бачите, оновити Яндекс браузер до останньої версії дуже просто! Але якщо виникають труднощі, вискакують помилки, то можете повідомити про це в коментарях до цієї статті.

Відео

Розумію, що на читання не хочеться витрачати дорогоцінний час. Саме тому підготував для Вас коротке відео, без зайвого коментаря – тільки важлива суть. Дивимося і не забуваємо підписуватися на наш Youtube канал – там багато корисної інформації:

Трохи інформації про Yandex Browser

Програмний продукт почав свій шлях у «далекому» 2012 року. Тоді ніхто не пророкував йому успіху, адже величезною популярністю користувалися такі утиліти, як Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

Але розробникам вдалося зацікавити аудиторію, запропонувавши цікаві можливості: Турбо-прискорення для слабкого Інтернет-з’єднання, вбудований блокувальник реклами, технологію Protect для перевірки файлів, що завантажуються і захисту від шкідливих сайтів.

Звичайно ж, спочатку не все йшло гладко. Були глюки, недоробки. Але «творці» постійно вдосконалювали, усували помилки.

Ось чому я рекомендую оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно, щоб отримати доступ до більш просунутому функціоналу.

З повагою, Віктор!

Оновити Яндекс браузер до останньої версії безкоштовно – два способу